Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi a normális pulzus? Aki...

Mennyi a normális pulzus? Aki volt ilyen helyzetben kérem írjon!!

Figyelt kérdés

Magas a vérnyomásom amit elkezdtünk kezelni. Emellett pajzsmirigy alulműködésem is van, ami persze okozhat alacsony pulzust.

180 feletti vérnyomásom volt. A napokban kapok 24 óras vernyomasmérőt. Egy hete szedek rá gyógyszer:

Néhány mérés a mai napon:


158 sys

107 dia

61 pulzus


143 sis

101 dia

61 pulz


De előfordult mikor beparaztam dr.google-tól hogy:

168 sys

122 dia

57 pulz


Remélem nem kell pacemaker hanem a gyógyszeres kezelés elég lesz.Úgy nem érzem hogy össze-vissza kalimpálna. Ti jártatok már így? Mennyi idő amig a gyógyszer beállitja? Az a baj hogy k@rva sokat agyalok és figyelem magam, rá adásul a családban is komoly bajok vannak, szóval rágódok és szorongok. Pedig most kellene valahogy nyugton lenni.

Valakinek volt vagy van hasonló problémája? A válaszokért hálás vagyok! Eléggé le vagyok törve emiatt. Oke, elkezték a kezelést. De ebben nagyon egyedül érzem magam.



#pulzus #magas vérnyomás #alulműködés #Alacsonypulzus #Normálispulzus
2021. szept. 30. 19:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, 60-80 között normális.
2021. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!