Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azon Kattog az agyam hogy...

Azon Kattog az agyam hogy mikor all le a Szivem mit tanácsotok hogy ne gondoljak rá? 😒

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha pánikbeteg vagy, akkor kérdezd azt az orvost, aki a diagnózist adta!
2021. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha még élek 50 évig, akkor még kb 2.365.200.000-szer fog dobbanni a szívem halálomig, akkor most én is kezdjem el egyesével visszafele számolgatni? 😅
2021. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Majd 90 éves korodban leáll, az még odébb van, nem?
2022. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az életet még senki nem élte túl. A hírtelen szívhalál a legkellemesebb módja az élet befejezésének. Értem én, hogy nem akarod még ezt. De nem te döntesz. Ha menni kell akkor menni kell. Így aztán hulla felselges ezen kattogni. Menj el kardiológiai kivizsgálásra. Ott szépen megnyugtatnak, hogy a szívednek semmi baja és talán megnyugszol végre.
2022. jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Pacemakert tanácsolok. Így ha le is áll, az majd újraindítja ;-)


Komolyabbra fordítva a szót: olyan pulzusmérőt lenne jó magadra felhelyezni, ami azonnal riaszt, ha szívverés/időköz a beállított céltartomány alá csökken. Kvázi riaszt. De ez is csak tüneti kezelés . Egérút


Pszichiáterhez érdemes időpontot kérni. Beutaló nem kell.

2022. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kell egy életbiztosítás meg egy végrendelet, aztán jöhet bármi.
2022. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!