Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap lesz az egyik záróvizsg...

Holnap lesz az egyik záróvizsgám az egyetemen,és nagyon félek.Pánik állapot van rajtam,úgy érzem semmit nem tudok,és zsibbad mindenem,szédülök ha felállok.Félek élesben leblokkolok.Van tanácsotok hogy győzzem le?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Kis alkohol segíteni fog, 1-2 sör
2021. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

Esetleg citromfű tea nincs otthon? Az kicsit lelazítana.

Vagy egy kis pia. Most is, vizsga előtt is :) Online vizsga lesz, ugye?

2021. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
1 Kis rövid
2021. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

Igen. Gondold át, tisztességgel, becsülettel tanultál, készültél, vagy csak úgy, tessék-lássék módon. Gondold át, minimum tudsz annyit, hogy meggörbüljön, azaz egy kegyelem kettest megkapj?? Ha igen, akkor nincs semmi félni valód, teljesen megnyugodhatsz, hiszen a cél: átmenni a vizsgán.

Az egy dolog, hogy ennél mindenki többet akar, de ha lélekben, gondolatban képes vagy elfogadni, hogy esetleg nem több, csak egy kettes is elég, akkor már megnyugodhatsz. És ez a cél! Nyugodt állapotban sokkal jobb teljesítményre vagyunk képesek. :)

Anno ezzel a gondolattal indultam el vizsgázni, pedig úgy remegtek a lábaim, azt hittem el sem jutok odáig, mert hamarabb össze esek. Láss csodát, összekapartam a 4-est magamnak. Nyugi! Tudsz annyit, hogy a 2-est megkapd??? Igen? Tökéletes!

2021. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a tanácsaitokat.Jelenleg a kettesnek is nagyon örülnék.

Személyes szóbeli lesz egyébként.

2021. jan. 5. 19:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, menni fog, ne parázz, annál rosszabb. Mielőtt bemégy, végy néhány mély levegőt, erősnek és határozottnak érezd magad... meg lesz az!
2021. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Egyetemen tanitok. Ha latom, hogy egy hallgato leblokkol, akkor igyekszek segiteni. Mas temara terelem a szot, visszaultetem es a kovetkezo hallgatot kerdezem, volt, hogy egy phar vizet vittem a hallgatonak, stb. Zarovizsgan pedig meg hatvanyozottabb ez. En ott csak akkor buktatok, ha a hallgato nem kuzd velem. Nem csak en vagyok ilyen :)

Szemelyes vizsgaknal ez jobban eszreveheto, az online egyebkent is kihivas volt, de ott is probaltam ezt.

Remelem, ez is segit, a masik oldalon is emberek vannak. Meglepo modon azok is szoktak ugrani, akik egyebkent a legszigorubbak.

Sok sikert!

2021. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Remélem holnap hasonló gondolkodású bizottság elé kerülök!
2021. jan. 5. 22:30
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült?
2021. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk a beszámolót, milyen volt és milyen eredménnyel zárult????
2021. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!