Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megtilthatóm hogy boncolják a...

Megtilthatóm hogy boncolják a hozzátartózóm?

Figyelt kérdés
Annyira taszit és fajdalmas a gondolat hogy a testét "feltrancsirozzák"
2021. okt. 19. 17:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

#9; Ez nem így működik. Törvénybe ütköző dolgot nem kérhetsz a végrendeletedben. Nem vagyok benne biztos, de talán külön kell nyilatkozni róla.

A végrendeletet egyébként is később bontják fel.

Viszont így azt gondolom tudod, hogy bármikor bárki megölhet, ha úgy teszi, hogy az csak boncolással derülne ki.

2021. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es: remélem, tudod, hogy a végrendeletet senki nem ismeri, sem az orvosok, sem a rokonság, mielött meglett volna a hagyatéki tárgyalás.

Addigra meg akár 20-szor is felboncolhatnak, eltemethetnek úgy, ahogy nem akarod, szóval ennek semmi értelme.

2021. okt. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Mert kellene hagyatéki ha még életemben eldöntöttem mit akarok az én pénzemmel tenni?

Ha meggyilkolnak és boncolnak az vissza hozz?Nem

2021. okt. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13: Azért kell a hagyatéki, mert azon keresztül érvényesül a végrendelet.
2021. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
A sok papir munka öli meg a civilizációt.
2021. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akár végrendelkezel, akár sem, hagyatéki tárgyalás van.
2021. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Az nekem már mindegy én életemben rendelkeztem már hogy az ami az Enyém mi legyen vele.
2021. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%
6-os válasz író voltam. Most ismét itt mert nem értem miért kellett le pontozni? Pedig valós tényt és igazat állítok! Édesapám korházban hunyt el. Aztán hamvasztva lett. De boncolva nem lett és nem is tarották fontosnak. Mert termesztés halállal halt meg. És a halál oka boncolás nélkül is meg állapítható volt. A halál oka tüdőgyulladás volt. Azon belül is, vagyis a tüdőgyulladás következtében fuladásos halála volt. Épp ezért nem volt kötelező a boncolás édesapám halála esetén. Mert már az orvos meg állapította a halál okát, és mivel a halála előtt hat hónapót korházban töltötte édesapám. Igy nem kellett boncolás. De hogy az igazat miért kell le pontozni ezt nem értem, még most sem! Miért is?
2021. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!