Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek cukorbeteg? Vagy a...

Lehetek cukorbeteg? Vagy a stressz miatt van?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hétben azt érzem, hogy állandó idegfeszültség van bennem. Volt pár dolog a suliban, amire ráizgultam nagyon, azóta pedig - igaz, nagyon keveset, de fogytam. 72-73 kg között voltam akkor, most csak 71. (180 cmhez, nem vagyok túlsúlyos)

Sokat eszek, mert ideges vagyok, bár az étvágyam nem az igazi, de valahogy magamba tuszkolom az ételt. Sportolok heti 4x1,5 órát, ennek az intenzitása nem változott, tehát nem ettől fogyhattam.

Állandóan remeg a kezem, tiszta ideg vagyok, most attól rettegek, hogy ez cukorbetegség lehet.

Hogyan tudnék megnyugodni és talán attól ez elmúlna?


2021. okt. 28. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A remegés és az egy kilós súlyingadozás egyáltalán nem tünetei a cukorbetegségnek
2021. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam, mert sokat eszek és ilyenkor máskor mindig hízni szoktam. Most meg szemmel láthatóan lötyög a hasamon és a lábamon a nadrág. És emiatt vagyok ideges.
2021. okt. 28. 12:05
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Stressz. Sokat eszel, mégis fogysz, mert a stressz miatt leromlott az emésztésed, és a sejtjeid éheznek.
2021. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Egyszerűen lehet ellenőrizni, gyógyszertárban is néztek régen vércukrot, vagy elmész háziorvoshoz.
2021. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!