Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a buliba?

Figyelt kérdés
A barátom meghívott egy buliba, ahol csak őt ismerem. Ő folyton csak azt mondja, hogy én döntsem el. Jó ötlet elmennem?
2018. jún. 23. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan ember vagy aki könnyen barátkozik, akkor menj el.:) Ha kicsit zárkózott vagy, akkor lehet hogy inkább ne, vagy beszéljétek meg hogy nem maradtok túl sokáig és akkor nem fogsz besokallni az emberektől.

Max ha nem érzed jól magad akkor tudni fogod hogy máskor ne menj el bulizni ilyen helyzetben.:)

2018. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Inkább nem megyek, majd talán legközelebb😅
2018. jún. 23. 15:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Én elmennék, sok jó barátomat bulikban ismertem meg. Ha nem is vagy olyan nyitott, jó "gyakorló terep" arra, hogy kicsit kimozdulj a komfort zónádból, főleg ha változtatni szeretnél ezek. Ne úgy fogd fel, hogy "senkit nem ismerek jézusom" hanem, hogy tiszta lappal indulsz, ami jó.

Veszteni semmit nem veszthetsz vele, maximum ha nem tetszik azt mondod időre otthon kell lenned és hazamész. Ez a "most kihagyom, majd legközelebb" nagyon tipikus (már bocs), így nem lehet élni az életed, hogy na majd legközelebb kipróbálom, na majd legközelebb bátrabb leszek...mert pont, hogy a halogatós emberek azok akik végül semmit nem tesznek.

2018. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

Dehogy nem lehet,

pont így kell élni, aztán ha megunod belerongyolni 280 al a gixerel a beton vízelvezetőbe. Nekem legalábbis ez a tervem!

2018. jún. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy hívnak, és menj el!
2018. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!