Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek most?

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
3 éve élek fájdalommal, nagyon fáj a derekam. 5 orvosnál voltam, mindegyik azt mondja van egy kis kiboltosulás egy kis kopás egy kis gyulladás, sí ízületi gyulladás,egy minimális gerincferdülés, de ez nem indokol ilyen mértékű fájdalmat. Írkálnak gyógyszereket, de nem használnak. Ilyenkor hova lehet menni, röntgen mri vérvétel en már túl vagyok. Gyógytornát nem tudtam csinálni (ő mondta h inkább menjek vissza a reumatológiára). Minden nap fáj a derekam idén, csak akkor enyhül ha megmozgatom kinyújtom, 20 percre elmúlik. De se ülni se állni semmit nem tudok egy helyben mert fáj ég a derekam.Rotikox, brexin, aflamin, meg izomlazítókat kaptam meg krémeket. Még 40 sem vagyok. A háziorvosom a legrosszabb szerinte egy krém is nagyon jó erre meg langyos zuhany...

2021. okt. 31. 02:07
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Szia Kérdező!

Próbálj meg egy MR vizsgálatra beutalót kérni a Reumatológián.

Ne hagyd magad, mert én ugyan így voltam, mint te,(csak nekem mellé SM-em is van) azt mondták, porckorongsérveim vannak, és elküldtek McKenzi tornára, de nem javult. Mára rákbetegeknek való tapaszt és napi 4 tabletta Tramadolt szedek. Kiderült, hogy amit valaki porckorongsérvnek nézett, azok közül az egyik egy érgomoly, és ideget nyom. A leletemre rá volt írva, hogy ugyanabból a képanyagból nézve validálták. Innen tudom, hogy benézték.

2021. okt. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első körben válts körzeti orvost. Akár azon az áron is, ha másik városba kell utaznod miatta.
2021. okt. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!