Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be adassam az oltást? Melyiket?

Be adassam az oltást? Melyiket?

Figyelt kérdés
24 eves hipochonder srac vagyok. Tavasszal atestem a covidon. Majusban csinaltattam antigen tesztet. 900-as lett az antitest szám majd most szeptember vegen ujra csinaltattam es meg most is 600. Kártyám van. De olyan jo lenne utazgatni... Olvastam hogy talan a kinai vakcina a legregebbi módszert hasznalva a legbiztonsagosabb. Sok az alhir, a faceboook poszt az oltasokkal kapcsolatban es elegge be vagyok szarva, felek beadatni foleg az rns alapuakat...

2021. nov. 9. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Pedig maximálisan szabadon csak mrns alapúval tudsz.

Neked kell döntened.

2021. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%

Olvass a témában és ne a Blik ben meg ne a GYIK en és ne az FB -n az állhírgyüjtőben.


Ha kiművelődtél döntsd el hogy kamu volt -e a covid, kell -e neked az oltás.

Ennyi. - Problem solved.


Ugye nem azt akarod mondani hogy FB hírek alapján szívtad magadba az információt...? Ha írok valami kardinális marhaságot arról hogy miért lapos a föld akkor igaz lesz vagy nem? Gondolkozz el ezen.


Oltás meg a te döntésed kell legyen. Nem a plasztik kártya a lényeg...


Ha utazgatni akarsz a kínait és az Oroszt már most felejtsd el. Ha csak nem keletre utaznál.

2021. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%
szabadon utazni (előző voltam).
2021. nov. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a Pfizer meg a Moderna megbízható vakcinák. Gyerekeknek, várandós nőknek is Pfizert adnak. Ezzel bárhová utazhatsz is.
2021. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
Utazáshoz elég egy teszt is, de ha beoltatod magad, aztán ha rákos leszel tőle, vagy kapsz egy jó kis szívizomgyulladást vagy strokeot, utána már nem nagyon fogsz utazgatni. Rajtad áll.
2021. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%

Ne oltasd be Magad, semmi kép se!!

Helyedben nem tenném!

Mert ami a vakcinában van az, valójában méreg!!

2021. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

#5 Az országba való belépéshez elég a teszt máshova már ország függő, de egyre inkább nem elég. Étterembe, KV házba, moziba, múzeumba egyre inkább csak az oltást fogadják el. Túrázáshoz nem kell oltás.

Már van ahova mindkettőt kérik.


Ja mert mindenki szívizomgyulladást kapott. Mert meg merték említeni hogy 0,005% nál fellépet ilyen ez azt jelenti hogy az USA ban beoltott 200 millióból 200 millió szívizomgyulladásban haldoklik. Magyarországon is tömegével kerültek szívom gyulladással kórházba. Tele van velük a sajtó is.


Stroke népbetegség már a Covid oltás előtt is, és semennyire se változtatta meg a magyar statisztikát. Már évek óta folyamatosan növekvő tendenciát mutatott, és mutat most is. Legkomolyabb rizikófaktora a stressz. 50% 2 héten belül meghal, persze van aki azonnal. Teljes felépülés pedig elenyésző százaléknak jön össze. De ez 2020 előtt is ugyan úgy igaz volt.

2021. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Konteósok! Tartsátok meg magatoknak a rémhíreket, ne ijesztgessetek vele egy szegény hipochondert! Szégyellhetnétek magatokat!

Kérdező, mindegyik oltás hatékony és biztonságos, az egészséged érdekében nyugodtan adasd be!

2021. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Adasd be mindet, biztos ami biztos.
2021. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Hol a Popcorn?
2021. nov. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!