Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Daganaton kivul mi okozhat...

Daganaton kivul mi okozhat nyirokcsomo fajdalmat tobb helyen?

Figyelt kérdés

Par hete kezdodott, hogy a testemen kulonbozo helyeken enyhen belenyilallnak a nyirokcsomoim.

A fulem mogotti (ez mar honapok ota tart), a mellem kornyeken, a honaljamban, es a lagyeki teruleteken erzem.

Nagy laborra megyek majd decemberben, de addig is erdekelne, hogy mi okozhat ilyen kiterjedt nyilallasokat. Az interneten nem talaltam errol hasznalhato infot.

Azt tudom, hogy ha fertozes van a szervezetben, akkor bizonyos, a fertozeshez kotheto nyirokmirigyek megduzzadhatnak, fajhatnak, ilyennel mar talalkoztam is, azonban olyannal nem, hogy tobb kulonbozo helyen is fajhatnak.


A fajdalom kulonben nem szamottevo, inkabb csak erzesnek mondanam. Pici sajgasnak.


Volt mar vkinek ilyen? Elmult magatol? Mit erdemes tudni rola?


Koszonom!



2021. nov. 19. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
gyulladás
2021. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a lagyekomnal van par nyirokcsomo..Koronas voltam nemreg tehat egy par amiatt lehet. Viszont van egy olyan nyiroocsomom amit kb fel eve talaltam meg es az szokott neha fajni. Enyhen luktetve ilyen benyilalo erzes van egy par masodpercig. Februarra van idopontom mri vizsgalatra.
2021. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!