Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rám törő szédülés/émelygés?

Rám törő szédülés/émelygés?

Figyelt kérdés

17/L

egy hete néha néha rámtör a szédülés és nagyon félek. Nem bizonytalan a járásom egyszerűen olyan mintha belülről ingadoznák. Van hogy sokáig tart van hogy csak pár percig szédülok.De van hogy 1-2napig elő sem fordul.

Hipochonder és Pánikbeteg is vagyok viszont nem szivesen fognám erre mivel régebben sem szédültem.

Nagyon fáj a hátam a vállam és vészes a nyakam is.(le vagyok tapadva nagyon keveset mozgok) de erre sem szeretném fogni mivel ahogy említettem régebben sem éreztem ettől szédülést.

Mindenki azt mondja nincs semmi és bárkinél előfordul a szédülés.

Én viszont nagyon félek szüleim is és nagyon sok ismerősőm mondta hogy nincs semmi bajom és hogy nagyon sok köze lehet ennek a tudat alatti pánikolásomnak is.

Persze mindig nézem az egyensúlyom egy lábon állok stb. és mindig meg tudom tartani magam.

(Ha ez valamit esetleg számít lobik baba is vagyok és úgy mondták nekem hogy ők sokkal inkább egészségesek nemtudom hogy ez így igaz lehet e)

Valaki esetleg tapasztalt már ilyen tüneteket vagy hasonló dolgot mert egyszerűen nagyon félek és nem tudom mit csinaljak.


(egy hónapja fájt a szemem is nagyon féltem elmentem szemészetre és ahogy mondták hogy minden rendben el is múlt de viszont utána szinte másnap jöttek a következő “tünetek”lehet ezis a hipochonder dolog.)


Valaki aki esetleg tudna valamit mondani megköszönném.



2021. nov. 21. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. 15 évesen éltem át hasonlót, nyaki gerinc problémám volt, ha jól emlékszem, elmozdult pár csigolya. Azt kellene neked is megnézetni, lehet, hogy nem ártana egy csontdoki, aki helyrepakolja, ami elmozdult.


A szorongás és a pánik is okozhat hasonlót, nálam legalábbis hányingert folyton előidéz.

2021. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1es:

köszönöm a válaszod gondolod valami ilyesmi lehet a háttérben nálam is?

mondanám hogy remélem mivel nekem ilyen szóba se jönne és csak a leges legrosszabb dolgok jönnek és a leges legrosszabbat írják neten is és nagyon pánikolok:/

2021. nov. 21. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem szeretek én sem az interneten kutakodni és nem is érdemes öndiagnosztizálni, főleg nekünk, hipochondereknek. Nekem most pl. fáj a torkom, enyhébb hőemelkedésem van, de már előre írom a sírfeliratom, mert biztos covid, azt meg tudjuk, hogy "oltás nélkül öl", mert a csapból is ez folyik... :D És voilá, be is vonzzuk a nagyobb szart.
2021. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keveset ittál, és vashiányos vagy, főleg ha mostanában jött meg.


Viszont ha van vágyad a szexre akkor nagy bajod nem lehet!


Mindenféle betegség első jele a nemi vágy csökkenése / szünetelése...

2021. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csontkovacs
2021. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!