Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Negatív gyorsteszt után...

Negatív gyorsteszt után mennyi a valószínűsége a pozitív Pcr tesztnek?

Figyelt kérdés

Köhögés, gyengeség, étvágytalanság, mellkasi és hátfájdalom és fejfájás, vègtagfájdalom van mint tünet jelenleg.

Láz nincs és nem is volt. Eddig ízeket és szagokat is éreztem, ma kezd elmenni a szaglás. Csak részlegesen érzem az illatokat például.

Nyilván lehet más betegség is, nem feltétlenül covid, csak idegesít a napok óta tartó állandó fájdalom.


2021. nov. 27. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes hogy + lesz.
2021. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A covidos tünetek elöbb szoktak jelentkezni, mint ahogy pozitív lesz a teszt, emellett minden nappal erösödnek.
2021. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50-50%majd írd meg mi lett.Mielobbi gyógyulást.
2021. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. nov. 27. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes,hogy pozitív lesz.
2021. nov. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 19én pénteken jelentkeztek a tüneteim, munkahelyi gyorsteszt negatív reggel 8kor, fél11kor már otthon voltam, mert állni sem bírtam a lábamon, vasárnap otthon én is csináltam magamnak, bár valószínű az nem volt túl szakszerű :D és negatív lett, hétfőn pcr már pozitív. Bár nagy meglepetés nem ért, mert hétfő estére már se íz, se szag :)
2021. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: nekem 3 napig volt lázam, megmozdulni sem bírtam, de a sokak által emlegetett torokfájás messziről elkerült, helyette vasárnapra bedugult az orrom, és totál nátha jellegű tüneteket produkáltam, és hétfő keddtől kb 4-5 napig nehézlégzés és "mindjárt meghalok adjatok egy tollat meg egy papírt" életérzés.
2021. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!