Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor fogok helyrejönni? És...

Mikor fogok helyrejönni? És mitől?

Figyelt kérdés
5 hyen van kiboltosulás a gerincemen, eddig csak aflamint brexint rotikoxot flektor port irkáltak fel az orvosok. Meg hogy csináljam a gyógytornát.Csinálom de 1 éve nagyon fáj a derekam mégis. A gyógyszerek nem csillapitják a fájdalmat. Voltam háziorvosnál, traumatológián reumatológusnál. Van még valami ami kellene? Ne irjátok a gyógytornát légyszíves mert minden nap csinálom és semmi. Műteni kellene? Vagy ezt ki dönti el és mikor? Nem tudok dolgozni sem így nem élhetek 40 évesen.

2021. nov. 27. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Műteni is lehet, de a gyógytorna mellé manuálterápiával is szokták kezelni. Van tipped, hogy hogy alakult ez ki nálad?
2021. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, haspréseket csináltam fél évig eszetlenül minden nap. Eleinte csak néha néha fájdult meg este a felülések után. Aztán már nem tudtam ezt az edzést csinálni. Most meg már semmit nem tudok nemhogy felüléseket. Lehajolni takarítani teregetőkosarat emlegetni felmosni is nehezemre esik. Vezetni is rossz de eleve ülni ís.
2021. nov. 27. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Kiboltosulást nem műtenek, nekem is van. Ez a sérv előtünete, de a kialakult sérvet sem műtik, csak akkor, ha már kb mozogni se tudsz.

Keresned kell egy jó gyógytornászt, aki nem intéz el csupán egy otthon végzendő mozdulatsorral.

Nagyon sokféle jótékony terápia van. Nekem sehogy nem volt jó, se fekve, se ülve, se állva, aztán januárban egy alkalom alatt úgy kikezeltek, hogy azóta semmi bajom.

2021. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És hol, vagy milyen módszerrel?
2021. nov. 29. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!