Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van, akinek sikerült helyrejön...

Van, akinek sikerült helyrejönnie szociális fóbiából?

Figyelt kérdés
Hogyan? Kérlek segítsetek, a gyógyszerek nem használnak...

2020. febr. 25. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Már megint mi ez a hülyeség?!
2020. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Mi az hogy hülyeség? Ez nem hülyeség.

Kérdező a gyógyszer nem fogja megoldani a problémát csak egy kis löketet ad. Járj minél többet emberek közé ez a kulcs ez fog segíteni semmi más.

2020. febr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Egy szót mondok, és ez a kulcsa mindennek: terápia! Üdv: egy durván szocfób 25/L
2020. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a videó mindent elmond csak kapcsold be a feliratot [link]
2020. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
SkarlátBoszi, nekem a nevedtől lesz fóbiám, de komolyan!
2020. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Bosszúállókból van a kedvenc szuperhősöm. De miért zavar az hogy

nekem mi a nevem? De most komolyan?

2020. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nálam nagyon mélyre és messzire nyúlhat vissza, meglátom a neved és kalapál a lelkem, felborul az egyensúly, ijesztő!
2020. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Az jut még eszembe, hogy fortyog az üstödben a hozzávaló, emberkéz és emberláb.
2020. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez igen. Érzelmileg és mentálisan nagyon instabil lehetsz ha már ennyitől kiborulsz. Egyébként meg olyanról meg olyanokról véleményt mondani amit vagy akiket nem is ismersz elég nagy szegénységi bizonyítványra utal
2020. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem úgy sikerült bizonyos szintig leküzdenem, h az élethelyzetem megkövetelte, h emberekkel legyek körülvéve és beszélgessek velük. Én alakítottam tudatosan így, mert annak ellenére, h emberekkel is képtelen voltam bármilyen kommunikációra, tudtam, h emberekkel akarok foglalkozni. Eleinte nagyon nehehezen ment, sokat sírtam, mindig kellemetlenül éreztem magam, szorongtam, éjszaka nem tudtam aludni, mert azon agyaltam, h milyen hülyeséget mondtam XY-nak. Megbélyegeztek, h én vagyok a "kis csendes"... Eleinte sokszor mondták, h hangosabban, mert nem hallják a hangom. Egy idő után, (kb 4-5 év) egész jól belejöttem. Most már egyre könnyebben megy. Még új közegbe nekem is nagyon nehezemre esik beilleszkedni és megesik, h annyira zavarba jövök, h összefüggéstelenül beszélek a stressz miatt, de ha nem dobom magam mély vízbe, sose küzdöm le.
2020. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!