Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavirusos lettem Mit...

Koronavirusos lettem Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Koronavirusos lett a kisfiam de neki nincs semmi tünete.parom tesztje is pozitiv lett es nála mar 9napja tart ez es nem javul az állapota

En is 1hete szarul vagyok

Fekszek ,szedülök egész nap ,fáj a fejem ,etvagytalan vagyok ,hányinger van a torkomba es nem múlik .az orvos fel akar írni antibiutikumot.az segít ?vagy mitől lennék jobban ?



2021. nov. 29. 09:04
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
38%
Ez csak egy influenza ember... Nem voltál még sosem?
2021. nov. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
30%

Ezt mondom én is :D

Mindenki mindenkit csak riogatni tud

Hova jutottunk úr isten

2021. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 Sssaszem ***** válasza:
63%
Csak az a baj, hogy így sokkal rosszabb a covid.
2021. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
3 oltásom van és jelenleg pozitív vagyok. Mindenki antibiotikumot kap, hogy megelőzze a tüdőgyulladást. Nem a vírusra va.
2021. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Oltatni nem fogom magam mivel nem akarok meghalni

Orvos annyit mond pihengessek

2021. nov. 29. 12:28
 16/50 A kérdező kommentje:

Nem voltam meg soha beteg max nátha

Lazam se volt soha

Erős az immunrendszerem

2021. nov. 29. 12:30
 17/50 anonim ***** válasza:
18%
Ha oltatsz meghalsz, jólértem azt írtad.
2021. nov. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
47%
Ezt honnan tudni?
2021. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
47%
12-esnek üzenem. A csak egy influenzás hozzáállással van tele a hócipője az összes covid-osztályon dolgozónak, mint a páromnak is... A csak influenzánál nincsen citokinvihar, ami a covidnál a halált okozza nagyrészt. Tegnap egy jobb állapotú fiatal, aki még gépen se volt, kb. 14 perc alatt fuladt meg a rohamtól... Ja persze nem volt oltva, de ez általában ezeket nem érdekli. Jó hírem is van. Nem minden oltatlan hal bele. De a rossz hír az, hogy jelenleg a halottak között csak oltatlan van. Abban a fővárosi kórházban biztosan, ahol párom dolgozik. Arról nem beszélve, hogy ki lehet jönni a covidból, az idő dönti el, milyen szerveket kàrosított. Egyik ismim pajzsmirigyét tette tönkre, másik vesedialízisre jár sajnos azóta... További jó okoskodást! :)))
2021. nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
33%
Te felelösséged, hogy nem vagy beoltva. én már semmi empátiát nem érzek azokkal az oltatlanokkal, akik korházba kerülnek. Megérdemlik. Azonkivül iratlan szabály a triage a korházakban.
2021. dec. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!