Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Életmód váltás hogyan?

Életmód váltás hogyan?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem hogy életmódot váltok de nem tudom hogy ezt hogyan is csináljam..

Nem akarok szigorúan egészség guru lenni csak változtatni szeretnék az eddigi életvitelemen pl.(drogok, cigi, alkohol) nálam minden játszott és megis lett az eredménye mert olyan betegségek alakultak ki nálam ami nem gyógyítható..


A kérdést nemtom hogy jó kategóriába írtam e ezt nézzétek el nekem

17/f



2021. nov. 30. 15:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és nyugodtan le írhatjátok hogy ti hogyan váltottatok életmódot vagy hogyan éltek és hogy mi motivál titeket ebbe
2021. nov. 30. 15:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Téged motiválhat az, hogy ne alakuljon ki még több betegség.

Nyílván az a legfontosabb, hogy a fent említett kàros szenvedélyeidet elhagyd.

Ezen kívül jó lenne valami mozgást beiktatni, az stressz levezetésnek is jó.

Illetve igyál minél több tiszta vizet, had mossa ki a szervezetedből a sok mérget, és nyomd tele magad friss zöldségekkel, gyümölcsökkel, vitaminokkal. Kerüld a gyors ételeket, egészségtelen nasikat, italokat.

Ezen kívül más komolyabb diétába, kúrába ne kezdj, mert fejlődő szervezeted van még, egyél változatosan.

2021. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az edzést azt hanyagolnom kell mert a tüdőmre nem lehet

(a doki mondta)

2021. nov. 30. 17:38
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
84%

Nem gyógyítható betegség? Gyanítom, hogy autoimmun betegségről van szó. Igaz? Ebben az esetben az akadémikus orvoslás jelen pillanatban valóban kvázi tehetetlen, hiszen az immunrendszer nem felejt. De fontos, hogy ne legyél elkeseredve. Valójában még szerencsés is vagy! Miért mondom ezt? Nos, tudnod kell, hogy (ha az orvos nem is ezt mondta) az autoimmun betegség az áteresztő bél szindrómával kezdődik, az pedig a mai modern táplálkozás hozadéka. Vagyis végső soron az élelmiszeripar áldozata vagy, mint nagyon sokan mások, csak nálad az életmódod miatt még idejében kibukott a dolog. Mások sokáig elhúzzák, miközben fokozatosan romlanak, és megszokva azt a leromlott állapotot, végül azt tekintik normálisnak, és fel sem tűnik, hogy egyre szarabbul vannak. Végül valami komoly gebasz pl. rák) formájában kapják az első pofont, amit te most kaptál. Vagy nézzél körül a korosztályodban! Gombamód szaporodnak a mentális betegséggel küzdő fiatalok, ami szintén a táplálkozási egyensúlytalanság eredménye.

Szóval noha a betegséged valóban nem gyógyítható, megfelelő életmóddal és főleg megfelelő étrenddel tünetmentesíthető.

2021. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nemhiszem hogy autoimmun betegség..

A drogok miatt elhalt a tüdőt több ponton is és ki is lyukadt

És ha meg erőltetem akkor nagy eséllyel megint ki fog szóval edzeni nem igen fogok viszont ez nem azt jelenti hogy egész nap fekszem, a napi teendőket el tudom végezni simán

2021. dec. 1. 20:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Tüdőm*
2021. dec. 1. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!