Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen vizsgálatra lenne még...

Milyen vizsgálatra lenne még érdemes elmennem?

Figyelt kérdés

Szóval a probléma, bél/gyomor baj. Sokszor van az, hogy székelés után ilyen gyengeség , fáradság szerű érzésem lesz, gyakran van ilyen ködös, szédülő jellegű érzésem.. a belem gyakran mozog hangosan, elég zavaró.. székletem van, hogy laza elég gyakran.. illetve reggeli első székelés után , ha iszom, vagy eszem újra érzem, hogy mennem kell. Legzavaróbbak ezek a mentális dolgok vagy minek nevezzem?


Eddigi vizsgálatok:

-Laborvizsgálat - Negatív

-Hasi UH- Negatív

-Gyomortükrözés és biopszia - Negatív

-Laktulóz kilégzés teszt - Negatív

- Allergia vizsgálat - Negatív


Glutén és laktóz, illetve szinte cukormentesen étkezem, de ételtől függetlenül vannak ezek a panaszok.


Valakinek még van valamilyen ötlete, hogy mi érdemes még megnézetni, azt megköszönném. Amire még gondoltam, az a mikrobiom vizsgálat.



2021. dec. 2. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Funkcionális probléma lehet, nem valószínű hogy bármilyen vizsgálat rendelleneset fog mutatni.
2021. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel mit lehetne tenni? :/ Valami ötlet :(?
2021. dec. 5. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Magad is írtad, hogy a probléma mentálisan a legzavaróbb. Tudom hogy könnyű mondani, nehezebb megtenni, de szerintem nyugodj meg, hogy nincs semmi bajod, és próbálj med nem foglalkozni ennyit ezzel a problémával.
2021. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem , hogy a belem miatt vannak ilyen , szédülés szerű, tüneteket . Nem pedig , azért mert rá stresszelek :/ .
2021. dec. 6. 03:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!