Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen bajom lehet ? Ez valós...

Milyen bajom lehet ? Ez valós érték ?

Figyelt kérdés
Szeptemberben 3 alkalommal mértem 35, 31, ill 31. Pulzust 5 napja pedig egy mobil ekg alkalmazással egy 32bpm-et , sok kardiológiai vizsgálaton voltam , ekg , UH , holter-ott 42- volt az alja álmomba , megrémítenek ezek a mérési eredmények - nem volt ilyenkor semmi panaszom , nem tudom eldönteni hogy valós érték e

#pulzus #kardiológia #Mérési hiba?
2021. dec. 15. 21:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hogy nem kell kezelni , nincs ok aggodalomra , én mégse tudok túllépni ezen
2021. dec. 16. 13:52
 12/13 anonim ***** válasza:

:D

Miért nem tudsz túllépni rajta?

Nincs igazából semmi bajod (mm nem vagy rosszul, nem zavar az életben) és az orvosok sem látnak aggodalomra okot.

Te miért nem tudsz túllépni rajta?

2021. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom , túl sokat olvastam a témában , a legrosszabb eshetőség beleégett a fejembe , úgy érzem mintha a világon egyedűl lennék az ilyen megnyílvánulással , más már ilyenkor pacemeker kap, vagy sportoló , vagy visszaáll a pulzusa , én fogadjam el hogy ez így jó , csak sokan megijedtek mikor meglátták régen hogy nekem ilyen 50 nyugalomban , és engem ez mostanába éríntett meg
2021. dec. 16. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!