Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kemoterápia alatt milyen az élet?

Kemoterápia alatt milyen az élet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves fiu vagyok és lehet daganatom van..Bár nagyon remélem hogy nem viszont eléggé sok jel van rá szóval már felkeszültem a rossz hírre valamennyire. Kemoterápia alatt milyen az élet? Lehetséges alatta edzeni vagy a fáradtság miatt nem lehet? Pnttosan nem tudom mi folyik le a terápia alatt.Mármint hogy milyen tünetei vannak és mennyire változtatja meg az életet. Ha valaki ezt leírná részeletesen azt megköszönnöm:) Eléggé régóta kondizok szinte az edzést élvezem legjobban az életben..Viszont ha jól tudom terápia alatt nem lehet edzeni. Azt nem tudom hogy azért mert nem szabad és árt, vagy azért mert semmi energia nincs hozzá? Köszönöm ha valaki válaszol.

2021. dec. 17. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Minek éled bele magad abba, hogy rákos vagy, ha még ki sem derült az eredmény?
2021. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem élem magam bele magam viszont benne van a pakliban.meg jobb az ha felkészülök rá valamennyire mint hogy teljes pozitivtassal gondoljam azt hogy semmi bajom és ha kiderül hogy az van akkor meg összetörök.Nem állitom hogy az a bajom azt sem hogy az a bajom viszont a rosszra is muszáj felkeszülni minden helyzetben
2021. dec. 17. 20:03
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha esetleg kiderül hogy rákos vagy, tegyél le teljesen az edzésről. Energiád lehet hogy lenne rá, de csak gyengítenéd vele a szervezeted. Csak úgy lehet átesni rajta, ha teljesen a felépülésre koncentrálsz, magadba zárod a lángot, a szeretetet amit kapsz.


https://www.youtube.com/watch?v=RT5sIdGOH88

2021. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az állapotodtól függ. Az is lehet, hogy elég lesz hetente tablettákat szedned. Valaki teljesen leépül, mert annyira erős szer kell neki, elsorvadnak az izmai, haja, minden.
2021. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kiderult mar mivan?? Jobbulast :C
2021. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 január 7-re sikerült időpontot szerezni mri vizsgálatra.Ott remélem kiderül hogy az van e vagy sem.De remélem hogy nem
2021. dec. 30. 14:34
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 30. 14:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos nekem biztosan szükségem lesz kemoterápiára… 3-án megyek beszélni az orvossal a kezelés menetét és rettegek. Ha aktuális lesz még, (kívánom, hogy ne legyen) akkor majd írok milyen az élet közben.
2021. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8írtam privátba
2022. jan. 1. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy?
2022. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!