Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kemoterápia alatt milyen az élet?

Kemoterápia alatt milyen az élet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves fiu vagyok és lehet daganatom van..Bár nagyon remélem hogy nem viszont eléggé sok jel van rá szóval már felkeszültem a rossz hírre valamennyire. Kemoterápia alatt milyen az élet? Lehetséges alatta edzeni vagy a fáradtság miatt nem lehet? Pnttosan nem tudom mi folyik le a terápia alatt.Mármint hogy milyen tünetei vannak és mennyire változtatja meg az életet. Ha valaki ezt leírná részeletesen azt megköszönnöm:) Eléggé régóta kondizok szinte az edzést élvezem legjobban az életben..Viszont ha jól tudom terápia alatt nem lehet edzeni. Azt nem tudom hogy azért mert nem szabad és árt, vagy azért mert semmi energia nincs hozzá? Köszönöm ha valaki válaszol.

2021. dec. 17. 17:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10

Köszi jól, szerencsére nem daganat,viszont rengeteg nyirokcsomóm van.Van valami komolyabb fertőzésem/gyulladásom, de még nem találták meg:/

2022. febr. 20. 00:21
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha a fogsorod nem fullos, lehet megérné ránézni. Eléggé nem ritka, hogy onnan indul egy ilyen kitartó gyulladásos valami. A másik ilyen jellemző ok meg egy-egy allergia lehet, érdemes egy allergiatesztre is benevezni. Ha kaka nem sztenderd, akkor egy belgyógyászati nagygenerál se árt, bár ez eléggé valószínűtlen a korod miatt, pont érdemes, mert ilyenkor ha mégis van valami, akkor azt marhára érdemes lenne idejekorán elkapni (pl. FAP vagy Crohn). Ha írok pár hülyeséget, nézzétek el nekem, csak ilyen random megmaradt dolgokat szedegetek elő a fejemből full reál képzettséggel és érdeklődéssel!
2022. febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!