Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az oltás nem hatásos? Meg...

Az oltás nem hatásos? Meg vagyok ijedve. Damu Roland hogyan halt meg 2 oltással együtt is? Átverés az oltás?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 12:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
60%

#9

"Tájekozodj aztan gondolkozz ."

Sokat segítene a tájékozósásban, ha tudnál mutatni forrást arra, hogy Csollány KETTŐ(!) Janssent kapott (amiből egy is elég). Mert a Facebookján én csak ipari mennyiségben megosztott Gődény posztokat látok.


#10

Az "itt kezdték az oltást" és a "itt érte el az átoltottság a 60%-ot" között volt masszív kilenc hónap. Az idén tavaszi harmadik hullám volt a legdurvább, azért néz ki a 2021-es halálozás úgy, ahogy. Akkor még elég kevés oltott volt itthon.

2021. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
68%
#6: Tévedsz. Csollány be volt oltva, csak ellenzte az egész hisztit. De ez hogy jön ide? Provokálni akarsz?
2021. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
56%
Damu nagyon beteg volt. Könnyen lehet, hogy elment volna oltás és covid nélkül is, ezt már sosem fogjuk megtudni, hogy mi lett volna ha. Az viszont egyértelmű, hogy kétszer is be volt oltva, tehát az oltás nem mentette meg. Tehát logikus következtetés, hogy az oltás vagy nem használ, vagy az segít át a túlvilágra.
2021. dec. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
35%
11# ott a net keress rá , csak azt becsüli az ember amit önállóan keres és megtalált . Elhiszem hogy tagadsz háritasz mert okosabbnak hitted magad hogy bedőlj valaminek ami erősen ravasz . Ez van . Nekem mindegy hogy mennyit melyiket böketed magadba , mindegy hogy bajod lesz de előnyöm nincs . Tudod egy konkrét dologban biztos különbözünk , én hallgatom a közmédiakat az alternatívot es a letiltottat is , ezeket összevetem . Te egyoldalú leadott vélemenyt ismetelgetsz .
2021. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
67%

"Nem tájekozodtál nem gyanus hogy aláírsz egy papirt hogy TE felelsz mindenert"


Nem írtál ilyet alá, ahogy senki más sem, max nem tudsz olvasni. Amin nem lepődnék meg

2021. dec. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
37%

"ott a net keress rá , csak azt becsüli az ember amit önállóan keres és megtalált"


Igen, pontosan ezt tettem, és Csollány oldalán egy fia kírás nincs arról, hogy bármilyen oltást kapott volna. Ezért nem vesz titeket komolyan senki, és ezért mondják rátok, hogy "laposföldhívők".

2021. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
22%
Kitaláltad hogy nem iratnak alá semmit ? Ez most hazudod vagy az ostobákkal megtehetnek bármit és papir nelkül is beléjük injekcioznak . Ezt azért kétlem .
2021. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
39%
16@ könnyen feladtad , keress tovább . Azt hogy ki minek tart teszek rá . Te semmi önallósággal kirivó de alap értelmi képességekkel sem rendelkezel mert el sem hitted volna azt a logikátlan mesét amivel kábitanak 2 éve . Azt sem ismered fel hogy a csapda szenvedély amiben vagy a játékelmélet , minél több szert kapsz annál biztosabb vagy hogy jol döntöttél . Nem adod fel nem állsz le csak a legvégén ami megdöbbent hogy eddig oroszrulettet éltél és nincs visszaút . A tömegpsziché hatása alatt Stockholm-szindromában vagytok , a kormány a megmentőtök tőle függötök , a pánik rettegés elvakít es miatt hisztek neki és nem a nyers rideg valoságnak . Nekem mindegy mit tesztek magatokkal , nekem nem jobb ha leépültök stb .
2021. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
53%

17: Egy árva szóval sem mondtam azt, hogy semmit nem íratnak alá. A jelek szerint tényleg nem tudsz olvasni.


Ezt írtad alá: [link]


Megmutatod nekem azt a részt, ahol azt írják, én vállalom a felelősséget?

2021. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
15%
Nincs egységes nyilatkozat , eü törvényt módositották nincs senkinek kártéritési kötelezettsége mert önkéntes ez a dolog . En bizzos nem irtam alá semmit de te kerdézgesd az orvost vagy bárkit aki betolja az aranylövést . Aztán ha károsodsz és bizonyitani tudnád és perrel nyernèl mit érnél egy hatarozattal X milliókkal ? Meg vagy vezetve korlátolt vagy és halálra rettegsz , miközben elfelejtetted hogy van immunrendszered de te a meséket nézed és általa a kómába vagy ringatva.
2021. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!