Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az oltás nem hatásos? Meg...

Az oltás nem hatásos? Meg vagyok ijedve. Damu Roland hogyan halt meg 2 oltással együtt is? Átverés az oltás?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 12:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
37%

30


Ez már szánalmas,amit itt leművelsz.


Térjnk ki kizárólag a kérdésben lévő személyhez:



[link]


"Damu egy idő után nem mert metróra szállni, mert az a föld alatt megy,"


Ez nem látszik halálosnak, hacsaknem a félelem Öl

2021. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
68%

#31 Az ugye nem zavar, hogy ma a 30-as volt az első kommentem a topicban? Neked mi bajod van? Ha frusztrált vagy, azt máshol vezesd le...

Btw nem is tudtam, hogy a pánikbetegségtől nem lehet fizikai betegséged. Miket tanulok ma... Tiszta szabadegyetem ez a gyik...

2021. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
27%

31


Ne fárassz már!


Ez miota halálos?...

2021. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
67%
Még azt írják két oltás nem elég, kell a harmadik is.
2021. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
32%

Csollány Szilveszter is élet halál közt van pedig oltott..


Akkor mégis miről beszélünk?!

2021. dec. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
23%
#35 Csollány csak Letoha Tamás képzeletében oltott Janssennel, mert ha ez igaz lenne, akkor Letohának ez üzletileg előnyös lenne, mivel 20 éve a Pfizer céges partnere az ürge. Abban reménykedik a gusztustalan, hogy Csollány nem jön le élve a lélegeztetőről, és nem derül ki az igazság. Mivel Csollány oltatlan, elég kicsi az esélye arra, hogy túlélje, úgyhogy már melegíti Letoha a zsebét az új bankók számára. Blöeeee...
2022. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!