Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az oltás nem hatásos? Meg...

Az oltás nem hatásos? Meg vagyok ijedve. Damu Roland hogyan halt meg 2 oltással együtt is? Átverés az oltás?

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 12:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
48%

20: Ne haragudj, de te téveszmés beteg vagy, akinek pszichiátrián lenne a helye.


A tények nem zavarnak.


[link]


De gondolom, majd erre is azt írod, meg vagyunk vezetve

2021. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
80%

#21: A cikkben ez áll: "kártérítési igény esetén a károsultnak egyetlen jogi személyhez kell csak fordulnia, mégpedig a vakcina gyártójához"

Sok sikert a gyógyszergyártó óriások elleni kártérítési perhez. Mert hogy önszántukból nem fogják elismerni a felelősségüket, abban szinte biztos vagyok.

Máshol egyébként azt olvastam, hogy a nyugati vakcinákért a gyártók vállalnak felelősséget, de az EU tagállamai átvállalják tőlük a fizetési kötelezettséget. A keleti vakcinákra más vonatkozik, azok mellékhatásai miatt kártérítésért állítólag közvetlenül a magyar államhoz lehet fordulni. De ez sem egyszerű, ha nem találsz olyan orvost, aki le merné írni papírra, hogy egyértelműen az oltástól lett baja valakinek. Ha valaki meghal az oltás utáni 1 hónapban, elvileg kötelező lenne felboncolni, az én nagybátyámat mégsem boncolták fel, így sosem tudjuk meg, volt-e köze az oltásnak a halálához.

A gyártók pedig röhöghetnek a markukba, hiszen nekik nem kell fizetniük az áldozatoknak vagy családjuknak, miközben milliárdos nyereséget könyvelhetnek el az oltóanyagokból. Ez aztán az üzlet...

(Egyébként nem én írtam a 20. kommentet.)

2021. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
71%

22: Gondoltam, te értelmesebben írsz, ellentétben a 20-assal, aki csak szimplán téveszmés.


Ettől függetlenül tény ami tény: olyan papírt, amin az állna, hogy te vállalod a felelősséget, nem ír alá az oltott személy. Aki bármi mást állít, az hazudik, vagy hülye.

2021. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
58%

Abba gondoljon bele mindenki, hogy egy oltást akkor tekintenek hatásosnak, ha 50% feletti védettséget alakít ki. A jelenlegi covid elleni oltások a vizsgálatok szerint 80-95% közötti hatásfokon működnek. Ez azt jelenti, hogy a legnagyobb hatásfokú védelmet kialakító oltásnál is lesz 100-ból legalább 5 ember, akinél nem alakított ki az oltás megfelelő vagy éppen semmiféle védelmet. Ha durva kerekítésekkel nézzük, akkor összevetve az összes oltást, a kétszer oltottaknak kb. a 90%-a védett ténylegesen a covid eredeti változatának súlyos szövődményeivel szemben. Van valamivel több, mint hatmillió oltott. Ha a 10%-uknak valóban nincs (vagy már nincs) mérhető védettsége, akkor az oltottak közül van hatszázezer ember, aki nem, vagy nem eléggé védett. Ha hozzávesszük, hogy a kétszer oltottaknál a védelem pár hónap után gyengül, valamint azt, hogy sajnos mutációk alakultak ki, amik ellen az oltás nem annyira véd, akkor ezek az esetek és számok magyarázhatók. A vírus is próbál túlélni, egyre fertőzőbb lesz. De: ha nem lenne oltás és nem lenne sok ember három oltással beoltva, akkor sokkal rosszabb lenne a helyzet és sokkal keményebb korlátozások kellenének, hogy ne omoljon össze az egészségügy.

Egyébként azok, akikben az oltás nem alakított ki megfelelő védelmet, valószínűleg a vírusra is súlyosabb tünetekkel reagálnak, valamint a vírust is többször elkaphatják.

Aki beoltatja magát, az az esélyeit próbálja növelni a súlyos szövődményekkel szemben, nem pedig jegyet váltani az örök életre.

2021. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
66%
24: És akkor ebbe még bele se vettük, hogy hányan lettek Sinopharmmal oltva ebből a 6 millióból, aminek eléggé kérdéses a hatásossága...
2021. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
71%

6.

"Damu nagyon beteg volt nyár óta"


És mikor kapta az első oltást?

2021. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
13%
Immunológusok, biológusok, vírusszakértők vagytok talán?
2021. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
79%
Ha van alap (titkolt) betegséged, akkor aggódj csak, a többi csak pánik keltés.
2021. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
79%
Damunak volt egy súlyos betegsége, még mielőtt elkapta a covidot.
2021. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
32%

#9 Mekkora orbitális kamu!

2db Janssen-t kapott? Tényleg? Hol irta ki a FB-on? Küld már el a linket a poszthoz pls!

A Janssen 1 dózisos oltás, kettőt nem kap belőle senki.

Jeeeeeezzzz... Ekkora hazugságot hogyan lehetsz képes elhinni???

1., Damunak az oltás előtt is már megvolt a betegsége.

2., Csollány oltatlan volt.

3., Epstein didn't kill himself

4., A hó tulajdonképpen nem fehér, csak az összes hullámhosszú fényt visszaveri, ezért látjuk fehérnek. Egyebként kék.

Ezek a mai nap tényei.

2021. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!