Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmas szorulás napok óta,...

Fájdalmas szorulás napok óta, rettenetes fájdalom. Kúp nem segít, hogyna lazíthatnám a székeletet?

Figyelt kérdés

Üdv!

4 nappal ezelőtt megpróbáltam üríteni, ám megerőlthettem odalent valamit, sikertelen próbálkozások után véres volt a papír.

Azóta rettenetesen fáj a “ nyomás próba “, inger az lenne de a fájdalomtól épphogy a vizeletet bírom kiengedni. Alhasam is fáj már, puffadt.

Úgy érzem beszorult valami és nem bírom megszülni, volt már egy évvel ezelőtt hasonló szenvedésem de a pezsgő kúp megoldotta.

Most ez volt az első amit próbáltam, mégsem segített semmit. Doki is csak ennyivel lerendezett, kúp, kúp aztán nyomjam ki. De nem bírom a fájdalomtól, már mozogni is nehezemre esik, hason nem bírok feküdni. Folyamatosan csikar, érzem hogy menni kell.

Amint nyomom már nyilal is a fájdalom, nem is merem megpróbálni.

Mi enyhíthet a fájdalman, illetve mi lazíthatja a székletet?

Köszönöm előre, elnézést ha össze szedetlenül fogalmaztam, aludni nem bírok tőle.

20/l



2022. jan. 6. 01:09
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném annyival mielőtt tanácsolnátok a kávé, meleg tej/víz, energiaital nem jött be, csak az ingert erősítette meg. Olvastam hasonló eseteknél itt kommentben, hogy manuálisan kézzel próbáljam meg kibányászni, de a fájdalomtól megközelíteni sem tudom.
2022. jan. 6. 01:12
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Beöntés segít. Patikában lehet kapni segédeszközt.
2022. jan. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

Undi lesz. Fogsz egy kesztyűt, felhúzod, benyúlsz, letörsz belőle valamennyit, kikapirgálod és ezt ismételed szépen egymás után.


Javaslom a rostos dolgok fogyasztását a továbbiakban!

2022. jan. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Hasonlóan undi megoldás: veszel egy nagy, slagos beöntőt eü boltban, öntesz bele langyos vizet, jól felnyomod és felfele rakott lábakkal meg csípővel hagyod, hogy visszahidratálja a székleted. Ez idő.
2022. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora fájdalmak mellett én lehet hogy inkább az ügyeletet, sürgősségit ajánlanám. Lehet hogy megsérült a bélfal ami akár halálos is lehet.
2022. jan. 6. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Próbáltam a kesztyűs megoldást. Megközelíteni sem bírom úgy fáj.

Olvastam hasonló téma alatt, hogy a beöntést lehet helyettesíteni kézi zuhanycsővel is. Működhet? Hajnali negyed 4-kor nincs nyitva gyógyszertár a közelben.

2022. jan. 6. 03:12
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Endometriózisod nincs véletlenül? Nőgyógyászhoz is elmehetnél ugyanis elég közel lehet a hüvely és a bélfal egymáshoz!!!


Menstruációs vérzésed rendben van?!


A székrekedésre étolaj segítség lehet. Gyógyszertárban is adhatnak tanácsot. Édeskömény fogyasztása javasolt lehet.

2022. jan. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Laxaclean esetleg? Vagy glicerin kúp. Vagy sürgősségi.
2022. jan. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Semmilyen egészségügyi bajról nem tudok!

A menstruáci pontosan egy hete múlt el.

Étolaj? Azt hogyan vigyem be a szervezetembe?

2022. jan. 6. 07:06
 10/25 A kérdező kommentje:

Sürgősségin este mondták a pezsgő kúpot, meg sem vizsgáltan, meg sem nyomkodtak, csak elhajtottak, hogy “ nagylány vagyok, menjek haza és nyomjam ki “.

Glicerines kúpot próbáltam tegnap 2x, de semmi..

2022. jan. 6. 07:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!