Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmas szorulás napok óta,...

Fájdalmas szorulás napok óta, rettenetes fájdalom. Kúp nem segít, hogyna lazíthatnám a székeletet?

Figyelt kérdés

Üdv!

4 nappal ezelőtt megpróbáltam üríteni, ám megerőlthettem odalent valamit, sikertelen próbálkozások után véres volt a papír.

Azóta rettenetesen fáj a “ nyomás próba “, inger az lenne de a fájdalomtól épphogy a vizeletet bírom kiengedni. Alhasam is fáj már, puffadt.

Úgy érzem beszorult valami és nem bírom megszülni, volt már egy évvel ezelőtt hasonló szenvedésem de a pezsgő kúp megoldotta.

Most ez volt az első amit próbáltam, mégsem segített semmit. Doki is csak ennyivel lerendezett, kúp, kúp aztán nyomjam ki. De nem bírom a fájdalomtól, már mozogni is nehezemre esik, hason nem bírok feküdni. Folyamatosan csikar, érzem hogy menni kell.

Amint nyomom már nyilal is a fájdalom, nem is merem megpróbálni.

Mi enyhíthet a fájdalman, illetve mi lazíthatja a székletet?

Köszönöm előre, elnézést ha össze szedetlenül fogalmaztam, aludni nem bírok tőle.

20/l



2022. jan. 6. 01:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Igen, hamar felhagytam a meleg vizes/tejes, illetve olajos dolgokkal, mert jönni jönne, csak hát..

Sürgősségin a tavalyi hasonló produkcióm után egyből beöntést kértem, hogy elkerüljem a szenvedést.

“ semmi szükség nincs rá, ki bírom én azt nyomni, nem terhességről van szó, hogy ne menne “

2022. jan. 6. 16:55
 22/25 anonim ***** válasza:
72%
Ez gáz, ha ezt mondták...
2022. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%
#20: De ki tudná nyomni, csak a fájdalomtól való félelmében visszatartja. Pedig nagyon rövid ideig fájna. Én a múltkor a leírt glicerin kúpos technikával négy nap után tudtam összehozni. Utána igaz, egy napig bogyóztam úgymond, illetve az első nap nagyon sok folyadékot meg kellett igyak, és az első három wc aznap kissé fájdalmasan indult, de csak az első volt nagyon fájdalmas, és az is csak addig, amíg megindult.
2022. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Ma reggel hosszas szenvedések után megszületett!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a sok segítséget, tanácsot, együttérzést és támogatást!

2022. jan. 7. 07:48
 25/25 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült. :) Minden esetre ha van rá lehetőséged egy szakemberrel nézesd meg magadat.
2022. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!