Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek covifos?

Lehetek covifos?

Figyelt kérdés
2 napig fájt a torkom, most már csak kapar de nagyon, az orrom viszont már folyamatosan folyik, de az is sűrű váladék inkább. 8 napja bent feküdtem a kórházba reggeltől estig.Sosem voltam még covidos,sőt megfázva sem mióta bejött a vírus, be vagyok oltva 2x sputnyikkal, de juniusban kaptam a másodikat.Rendszeresen vitaminokat szedek. Viszont szédülök 3 hete okát nem tudják, de a kórházba készült teszt negatív lett. Lehetséges mégis covidos lettem azóta?Esetleg a kórházban szedtem össze? Vagy csak megfáztam?

2022. jan. 13. 01:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10. Ismeretségi körből, s nem csak egy családból, hanem jó pár száz emberből pont az oltatlanok nem betegszenek, vagy nagyon enyhe lefolyással, sajnos nem ritka kivételek, ezzel szemben az oltottak általuk soha nem tapasztalt ízületi fájdalmakról, magas vérnyomásról, fáradékonyságról számolnak be, s hiszem azt is, hogy vannak még ezzel így páran, csak ugye valamilyen érdekes oknál fogva erről nem számol be a sajtó. Semmi elfogultság nincs bennem, csupán a nézelődés mellett szeretek látni is. De tényleg mindenkinek szíve, joga, hogy hogy dönt, ebben egyetértünk, ahogy abban is, hogy betegen otthon kell maradni, legyen az Covid, influenza, nátha, stb, stb. Plusz nekem se kell hinni, mindenki úgy teszi a dolgát, ahogy akarja.
2022. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!