Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Operálás utáni végbélrepedés...

Operálás utáni végbélrepedés fájdalom ??

Figyelt kérdés
Karácsony előtt megállapították,hogy krónikus,es operálni kell.Egesz unnepeket végigszenvedtem,mert január 18 ara kaptam idopontot.Tényleg nagyon gyorsan megment,el voltam altatva.( Lézzerrel tisztították,és varrták össze)Aznap,és másnap elég tűrhető is volt a fajdalom. de 3-4 napja megint nagyon fáj, szinte elviselhetetlen. Tegnap 11 kor voltam ott kontrolán,azt mondta az orvos,h gyógyul,es hogy minden rendbe. Persze megvizsgált. Kérdésem az volna,hogy van olyan akinek ilyen volt? létezik az,hogy egy operálás után 1 héttel,meg elviselhetetlenül fájjon ? :(
2022. jan. 25. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Mitol kaptad? Tunetek mik voltak? Lehet, nekem is az van.
2022. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Korod, nemed? Ne aggódj.
2022. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagy valoszinuséggel rettenetes sok stressz. 33 éves lány... :(
2022. jan. 25. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Mik voltak atunetek? Hogyan vetted eszre, hogy baj van, repedes?
2022. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem szekleturites utan es alapos mosakodas utan neha szekletnyomok vannak afehernemun...
2022. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A lézeres operálás egy horror, be kellene tiltani, mert azzal nem lenne szabad a végbelet műteni, mert kontrollálhatatlan az , hogy lézer mit, hogyan roncsol, milyen mélyre vág. Úgyhogy ezzel betettél magadnak, most már járhatsz orvosról orvosra, nem biztos, hogy helyre tudják hozni.
2022. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!