Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covidos vagyok 1 hete, most...

Covidos vagyok 1 hete, most kezdett el kijönni a panikbetegségem ami évek ota már nem volt.Másnak is kihozta?

Figyelt kérdés

Igazábol félek hogy vérrögöt kapok,de félek az uj gyogyszerektől is.Antibiotikumot szedek.A tesóm szerint aszpirint is kéne a v.rög miatt.

Sosem szedtem aspirint igy nem is mertem bevenni,hiaba hozott tesóm,most meg emiatt parazom.


2022. febr. 3. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne parázz, nem is biztos hogy vérrögöd lesz.

Azt mondta egy pécsi orvos egy videóban hogy ne szedjünk magunktól vérhigitót. Az orvos feladata ezt eldönteni kell e.

2022. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A környezetemben többen voltak covidosak, én is. Nem szedtünk vérhígítót. No para!
2022. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem. Próbálom valahogy ezeket elhesegetni, filmetek,jatszom a gyerekekkel ❤️
2022. febr. 3. 19:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A másik, hogy rengeteg embernek képződnek havi szinten kisebb vérrögök a szervezetében. Férfiaknál nem nagyon derül ki, nőknél vetélést okoz, de még mindig nem elterjedt kivizsgáltatni utána (vagy előtte). Általában fel sem tűnik. Elég nagy pechednek kell lennie, hogy ne vegyék észre időben és maradandó emlék legyen.
2022. febr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot.
2022. febr. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!