Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegségre mentőt?

Pánikbetegségre mentőt?

Figyelt kérdés
Lehet hogy most egy hatalmas hülyeséget kérdezek. Viszont 3 éve küzdök pánikbetegséggel és eddig négyszer kerültem olyan állapotba hogy mentőt akartak hívni. Az állapotom egyre romlik, járok pszichológushoz is mindent megtettem de semmi eredmény. Nagyon tartok attól hogy ha egyszer egy olyan pánikroham tör rám amire mentőt hívnak mit csinálnak velem. Attól is félek hogy nem veszik majd komolyan, és mivel mostanában elég érzékeny vagyok lelkileg majd a jövőben hatással lesz rám az eset. Vagy ha be visznek mit csinálnának? Járt már valaki így?

2021. dec. 29. 20:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Két éve kolléganőhoz hívtuk ki a mentőt pánikroham miatt,munkahelyre.


Adtak neki injekciót, vártak negyed órát és elmentek. Utána jobban lett.

2021. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Rontani nem fog a helyzeten , lehet még jobbab rástresszelsz attól hogy a mentő kijött , de nem hiszem hogy befolyásólná.
2021. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%
Már rég jól lennél, ha gyógyszert szednél.
2021. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
A gyógyszer hosszú távon nem megoldás
2021. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
71%
De, hosszútávon csak az a megoldás. Én is szedem, tudom miről beszélek.
2021. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is , de éppen hogy megvanbak az ártalmai , egyre nagyobb dózis kell
2021. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is csak a gyógyszer segített, különben ki sem tudtam volna lépni a lakásból. 20 éve szedem. Így el tudtam végezni az egyetemet. Melózni is tudok. Nem volt más választásom.
2021. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Igazából változó , van aki jól el van vele , nekem már csak olyan adag segít ami kiüt , azt meg nen akarom
2021. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
17%

6-os (=8 is?)

Nem, te egyáltalán nem vagy képben vele. Te nyugtatókat szedtél. Az nem jó semmire már középtávon sem. Én természetesen antidepresszánsra gondoltam. Az nem üt ki, nem kell emelni és nyugodtan szedhető évtizedekig is.

2021. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
De képbe vagyok , és mind a kettőre gondoltam. De tök mindegy , ezt mindenki eldöntheti maga
2021. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!