Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy arc és homloküreg gyulladá...

Egy arc és homloküreg gyulladással + torokgyuszival együtt valóban olyan irreálisan sok lenne az 1 hetes betegszabi?

Figyelt kérdés

Hétfőtől vagyok betegszabin , pénteken lesz „ 1 hete“ amennyiben 1 hét alatt a munkahetet értjük, mert ha 7 napot értünk a hét alatt akkor még 1 hete se, csak 5 napja.

A főnök felhívott, elmondott minden munkakerülő szimuláns dologtalan szarnak a telefonban, és megmondta: hétfőn benn legyek vagy fel is út le is út.

Orvosi papírom persze van nem „feketén“ lógok. De ez őt marhára nem érdekli.


Egy ilyen betegséggel, betegségegyüttessel olyan sok lenne az 1 hetes otthonlét?


2022. febr. 3. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj próbaidő alatt azért is kivaghatnak mert kettőt pislogsz..

Nem kell megindokolni. Szerintem ne maradj egy ilyen helyen. Ja és keress pszichológiai tanácsadást mert kikészülsz.

2022. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Veled nagy gondok vannak fejben. Így bánik veled a főnököd és még véded is..

Én januárban 2 hetet voltam táppénzen, és a főnököm kiegészítette a fizetésemet, hogy betegség-táppénz miatt ne legyen kevesebb a fizetésem.


Vannak normális munkahelyek és főnökök, keresgélj tovább, nem kell mártírkodni, ugyanis senki sem fog hősnek tartani miatta.

2022. febr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

" ugyanis senki sem fog hősnek tartani miatta.“


nem csak kiszórják az utcára és kész. Nálunk is ez van. Csomagfutár cég. Nem lehetsz beteg. nem és kész. Aki beteg azt kivágják senkit se érdekel van-e papírja vagy nincs.

2022. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!