Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős gyomorfájdalom, állandó...

Erős gyomorfájdalom, állandó büffögés, uh negatív,gyomortükrözésem volt szeptemberben, gyomornyálkahártya felmaródåst látott, 2x40g esomeprazolt írtak fel. De nem nagyon használ. Valakinek hasonló? Valami tipp?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeptember óta a felmaródás már meg kellett gyógyulni, most szerintem már a kevés a savad és attól vannak tüneteid. Legalábbis én így járok ha 1 hétig PPI-t szedek. ha abbahagyom jobban leszek.
2022. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abbagytam januárban, most jött elő intenzíven megint. Lehet hogyha abbabagyom akkor újra előjön és mindig kellene szednem.
2022. febr. 27. 16:30
 3/4 anonim válasza:
Nekem Helicobacter pylori fertőzést állapítottak meg hasonló tünetekre. Túl vagyok az első antibiotikum kúrán, 3 hónap múlva kontroll. Nem csináltak tesztet? Csak egy "zacskóba" kell fújni.
2022. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltak tesztet negatív volt.
2022. febr. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!