Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ha összetörtem...

Szerintetek ha összetörtem egy higanyos lazmerot lehet tőle bajom? kaptam kölcsön egyet a szomszédtól és nem tudtam hogy kell lerázni . A neten volt egy video amiben a csaj egy zokniba tette és úgy rázta le ..és akkora ..?

Figyelt kérdés
és akkora gyökér vagyok . Kipróbáltam tényleg működött de neki csesztem valaminek.. és összetört . És elvileg ha a borodhoz ér vagy ilyesmi mérgező lehet . De elvileg nem történhetett ilyen mert egy perccel később kidobtam es jah .. tudom faszsag de tokre hipohonder vagyok

2022. márc. 13. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"A neten volt egy video amiben a csaj egy zokniba tette és úgy rázta le"

Fakockát se adnék a kezedbe:(

2022. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, én kb. 8 évesen összetörtem és utána ott nézegettem a kifolyt higanyt, amíg nem jött anya, mert nem tudtam, hogy veszélyes. Azóta sincs semmi bajom, már 30 éves vagyok.
2022. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kénport kell szórni azokra a kis higanycseppekre, amit nem sikerült felszedni. A rövid ideig tartó bőrkontaktust nem gondolnám veszélyesnek, de nem jó ha higany lassan párolog a szobában.
2022. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semlegesíteni kell és feltakarítani, amit lehet, mert a higanygőz főleg hosszú távon belélegezve nagyon, nagyon csúnya dolgokat tud. Nézz utána higanymérgezés keresőszó alatt. És a törött hőmérőt ne tárold a lakásban (a szemetesben se)!
2022. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony. Kinéz a szomszédtól egy alapos tockos.
2022. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvileg nem gyàrtanak már higanyos lázmérőt.a digitàlisok nagy szarok 5el mérsz mind màst mitat..

Ez az uj galliummal van töltve..a higanyos utànzata..alig lehet igen leràzni én is zoknis videot talàltam működött is amig hajnalba komàsan ki nem röpült kijukadt vagy passz..felplaccsant a szekrényre meg az àllataimhoz is igy melo elött hajnalba pucolhattam-én kesztyű minden nélkül csinàltam ez nem higany..a higanyt emlékszem nem szabadott megfogni..

2022. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


És itt is irja a zoknis leràzàst merthogy ezek leràzhatatlanok..

2022. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!