Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg belférges lettem. Saját keresetem nincs,csak zsebpénzem.. anyummal élek,neki nem fogom ezt elmondani mert rosszindulatú és nagyon pletykás,lejáratna újra az egész család meg baráti körben...

Jövőhéten fel fogom hívni az orvost,tudom milyen parazitám van, így is el fog küldeni székletmintára? Utóbbit el szeretném kerülni,gyorsan túllenni rajta..

Illetve utolsó kérdésem az lenne,hogy van-e erre olcsó gyógyszer vagy csak az a Vermox(?) van ami kb 8000 forint?


2022. márc. 20. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteget nyers fokhagyma!! Mikor gyerekek voltunk ez volt, meg valami végbél kenőcs, nevére már nem emlékszem.
2022. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig beszélned kellene anyukáddal, mert a bélférgesség ellen a gyógyszert ugy szokták kiirni, hogy az egy háztartásban élők is vegyék be. Nagyon könnyen terjed, még fokozott higénia mellett is. Ha van kisállat a csaladban akkor mindenképpen azt is orvoshoz kell vinni.

Igen ezt irjak fel rá. 2x kell beszedni 2 hét különbséggel. Székletmintát tőlem nem kértek.

2022. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. márc. 20. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Parszáz forint a vermox.

A házidoki felirja,székletteszt nélkül is.

Nekem is igy volt bélféreg gyanú esetén. De nem volt az.

2022. márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pár száz?

Én a neten úgy láttam,hogy 8k körül mozog...

2022. márc. 21. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!