Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől tüsszögök már 3 hete...

Mitől tüsszögök már 3 hete javulás nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval nem igazán számoltam de nagyjából 2-3 hete köhögök és nem akar elmúlni. De ez a tipikus megfázásos köhögés, orrfolyás. Nem állandóan egész nap de sokszor van jelen. Lázam nincs, hőemelkedés se. Egyszer voltam tesztelve nem rég, mikor háziorvosnál voltam más miatt ahol ilyen orrba feldugós pálcikás teszt volt de az negatív lett (covid)igaz, az sebtében megcsinált teszt volt. Nem vagyok allergiás semmire tudtommal meg ez tényleg ilyen megfázásos tüsszögés. Nem is köhögés, tüsszögés inkább. De ilyen sokáig nem szokott lenni nálam bármi betegség főleg ha sima megfázás lenne hidegtől pl. sőt évekkel ezelőtt kaptam el valamit utoljára szóval nem értem mitől lehet vagy miért nem múlik el. Mostanában főleg ma érzem, hogy kapar a torkom, fejfájások szóval erősödik. Covid is lehet esetleg ha negatív is a teszt? Vagy mi más lehet?

2022. márc. 22. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem ilyennel kezdődött az allergiám. előtte sosem voltam semmire allergiás. nekem pollenekre jön elő, enyhe orrfolyás, orrdugulás, köhécselés
2022. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Arcüreggyulladás?


Kisfiam már lassan két hete taknyos volt , köhög, de ilyen krákogós köhögés..

Most derült ki, hogy vírusos arcüreggyulladasa van.

2022. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
+1 pont az allergiára.
2022. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Allergiás nem tudom mire lehetne, arc üreg gyulladás lehetséges. Igen amúgy covid nem annyira esélyes ha teszt negatív, nincs láz se hőemelkedés igaz? Meg legalább is.
2022. márc. 22. 19:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Allergia lesz az... Bármilyen életkorban kezdődhet. Porallergiára tippelek a leírt tüneteid alapján.


2-es! Az arcüreggyulladás nagyon fáj. Nem tudom, mennyi idős, talán még el sem tudja mondani. A kérdezőnek nem hinném, hogy ez volna. Jobbulást a kisfiadnak!

2022. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak is fájt a torka , fejfájása volt.

Röntgen mutatta az arcüreggyulladást.

Amikor hapcizott, ömlött az orrából a váladék szószerint..

2022. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem fáj mondjuk. Szóval lehet tenyleg nem az lesz. Plusz ha lehajolok pl ágy alatt nézem ne legyen pók, akkor egyből érzem hogy folyik az orrom.
2022. márc. 22. 19:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6 éves, tudja mondani ha fáj valami.

A feje fájt inkább, meg ilyen fura köhögése volt.

A tüdejét többször , több orvos is hallgatta és tiszta volt.

Nem onnan jött a köhögés.


Köszönjük szépen!

Már javulóban van!

2 - es voltam

2022. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod nekem is folyton az orrombol ha tusszenteztem, néha olyan kínos volt hogy mentem utcán tusszogok és jött belőle de már a haziorvosnal is éreztem még mielőtt feldugta a pálcát.
2022. márc. 22. 19:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Mogyoró pollen ill. most már van más is.
2022. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!