Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől tüsszögök már 3 hete...

Mitől tüsszögök már 3 hete javulás nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval nem igazán számoltam de nagyjából 2-3 hete köhögök és nem akar elmúlni. De ez a tipikus megfázásos köhögés, orrfolyás. Nem állandóan egész nap de sokszor van jelen. Lázam nincs, hőemelkedés se. Egyszer voltam tesztelve nem rég, mikor háziorvosnál voltam más miatt ahol ilyen orrba feldugós pálcikás teszt volt de az negatív lett (covid)igaz, az sebtében megcsinált teszt volt. Nem vagyok allergiás semmire tudtommal meg ez tényleg ilyen megfázásos tüsszögés. Nem is köhögés, tüsszögés inkább. De ilyen sokáig nem szokott lenni nálam bármi betegség főleg ha sima megfázás lenne hidegtől pl. sőt évekkel ezelőtt kaptam el valamit utoljára szóval nem értem mitől lehet vagy miért nem múlik el. Mostanában főleg ma érzem, hogy kapar a torkom, fejfájások szóval erősödik. Covid is lehet esetleg ha negatív is a teszt? Vagy mi más lehet?

2022. márc. 22. 19:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2-es és 8-as válaszoló! Így már értem, nem pici. A 6 éves tényleg el tudja mondani. Akkor szerencsésen megúsztátok... :)
2022. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 xp ali ***** válasza:
A mogyoró volt akkortájt. Van allergológiai vizsgálat, a háziorvosnál érdeklődj. Lehet h pár hónap a várólista, de cserébe ingyen van és szakképzett eü személyek végzik.
2022. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!