Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit kaphattam el?

Mit kaphattam el?

Figyelt kérdés
Pénteken kezdődött,kicsit kapart a torkom, mondom á,ez semmi. Szombat éjszakára már vert a víz,rázott a hideg, és ehhez társult a torok kaparás és szerintem lázas is lehettem. Estére enyhült minden. Mára ismét elkezdődött újra. Szerintetek mit kaphattam el?

2022. ápr. 3. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen vírust kaphattál el, a covid és az influenza kivételével nem szoktuk névvel illetni a vírusokat, tök mindegy. Maradj otthon, igyál teát, szopogass torokfertőtlenítő tablettát, szükség esetén vegyél be fájdalomcsillapítót és pihenj, ennyi a teendőd.
2022. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

👑

király lettél.

2022. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es: köszi:)
2022. ápr. 3. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 oltásom van, januárban voltam újra Covidos. Én tegnap óta vagyok ugyanígy, mint te, csak mellé még köhögök is. Tesztem negatív lett ma (eü dolgozó vagyok, itt van itthon tesztem).
2022. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es: Mihamarabbi jobbulást kívánok!
2022. ápr. 3. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok újra. 1 hét alatt kilábaltam az előző fertőzésből, 2 nap tünetmentesség után visszatért minden tünet. Arcüreg gyulladásom lett, tegnap óta antibiotikumot szedek. Amikor covidos voltam már 2x, szinte észre sem vettem. Most meg fekszek. Te hogy vagy kedves kérdező?
2022. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os: jobbulást!!! én jól vagyok már, köszönöm!
2022. ápr. 14. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!