Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amikor megfázol, vagy influenz...

Amikor megfázol, vagy influenzás vagy, mérlegeled, hogy kitől kaphattad el?

Figyelt kérdés
És mérges vagy az illetőre, vagy úgy vagy vele, hogy ez van és kész.
2021. okt. 19. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha családtagomtól kapom el, természetesen nem vagyok rá mérges. De ha kollégától, aki betegen jön be dolgozni, arra már harapok.
2021. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És el szoktad kollégától?
2021. okt. 19. 15:02
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Na ezt senki nem tudja hogy kitől kapja el.
2021. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Főleg mert tömegközlekedéssel járkálok minden nap, simán onnan is el lehet kapni. Most meg majdnem mindenki taknyos körülöttem az osztályban, szóval felesleges találgatnom, úgyse jutok semmire.

Ha meg tegyük fel, hogy tudom kitől, akkor sem igazán érdekel, olyankor inkább minden erőmmel azon vagyok, hogy meggyógyuljak.

2021. okt. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es ti is akkor náthásan jártok be mindannyian ezek szerint? Te is megfáztál már?
2021. okt. 19. 15:14
 6/12 anonim ***** válasza:

Maximum akkor lehetne megallapitani, hogy kitol kaptad el, ha tenyleg ki se teszed a labad otthonrol(de meg boltba vagy setalni se mesz el) es pont betegen latogat meg valaki.

Egyeb esetben hogy gondoltad kerdezo? Nem ertem a kerdest se...:D

2021. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os pl úgy hogy egy kollégád, hulla náthásan ül melletted egész nap, és hop hirtelen neked is folyni kezd az orrod. De ez igaz családtagra is.
2021. okt. 19. 15:46
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 Persze. Ennek a szezonja van, szinte kéthetente vagyok beteg, nem fogok egy kis nátha miatt itthonmaradni. Ha minden alkalommal itthonmaradnék, már kibsztak volna, annyi hiányzásom lenne.
2021. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as amikor nagyon náthás vagy melegebben öltözködsz? Akik már megfáztak ők ilyenkor tesiznek?
2021. okt. 19. 16:57
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Arra mindig ugyanúgy próbálok ügyelni, hogy ne fázzak. De egyébként tesizik mindenki rendesen, kivéve ha valaki tényleg nagyon gyenge.
2021. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!