Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülem fáj. Fülem be lehet...

Fülem fáj. Fülem be lehet gyulladva, a torkom, vagy csak huzatot kaphattam?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel arra keltem fel, hogy fáj a jobb fülem mikor nyelek. Munkában klíma van, huzat van. Mikor nyelek úgy fáj a jobb fülem. Néha átmegy a ball fülemre is mikor klíma közelében vagyok. Aztán picit érzem a torkomat is mikor nyelek, aztán átmegy. Néha nem érzem a fülemet hogy fáj ha nyelek vagy ha nem nyelek nem érzek fájdalmat a fülembe.

Szedek c vitamint, d vitamínt. Jól meg vagyok izzadva és aztán iszok jéghideg kólát. Lehet ez be adott, de lassan iszom a kólát.


Mi lehet szerintetek?

Torokgyulladás, fül gyulladás, vagy huzatot kaphattam a fülemre.

Félek, pánikba vagyok esve.


2021. júl. 15. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Pánik egy torokgyulladás, fülfájás miatt? Nézesd meg fülészeten, majd kapsz rá valamit és elmúlik. Lehet klíma is az oka, de a hideg ital is.
2021. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A háziorvosomnál nem járok jól? Nem fog rajtam segíteni?
2021. júl. 15. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!