Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 5-6 hónapja büdös szagokat...

Már 5-6 hónapja büdös szagokat érzek van amikor heti több nap is de van amikor egy hétig semmi. Napközben jelentkezik és csak másnap reggelre múlik el. Lehet posztkovidos tünet, érdemes ennyi idő után orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Leginkább cigifüst, rothadó, és égett szagokat érzek, van egy két étel amiken az ízükön érzem ezt, de csak néhány. Semmilyen tünet nem kíséri. Olyanok válaszát várom akiknek van ebből tapasztalatuk, történt velük ilyen vagy aki ért hozzá, köszönöm!

2022. ápr. 13. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én a BioCo B Komplex Fortet szedem, illetve Gal C komplex, Gal E vitamin komplex, Gal K2+ D3 vitamint, Magneb6.

Cinket, szelént, gyömbért nem szedek de lehet akkor beszerzek.

2022. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Átok ül rajtad. Keress egy vajákost, hogy szedje le rólad.
2022. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még mindíg érzem a szörnyű szagokat, és az ízeket, remélem majd elmúlik, nehézlégzés is néha előjön, el tervezek menni egy posztkovid ambulanciára. Majd megírom mit mondtak.
2022. máj. 1. 15:30
 14/16 A kérdező kommentje:
Voltam, kimutatta hogy covidos voltam, de a tünetek elmúlnak idővel nem veszélyes, inkább idegesítő, de türelem kell.
2022. máj. 28. 19:19
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező,írok privát.
2022. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez jó hír hogy elmúlik, de mikor? 😑 hol voltál ambulancián, miket csináltak? Milyen kivizsgálások voltak? Fizetős?
2022. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!