Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az asztmás ember tényleg...

Az asztmás ember tényleg elhízhat a gyógyszerektől vagy ez kifogás?

Figyelt kérdés

Egy asztmás ismerősöm mondta, hogy ő világéletében vékony volt, de aztán szteroidokat kapott az asztmája miatt és ettől lett túlsúlyos.


Ez lehet igaz vagy csak kifogás?


Ugyanis ismertem 3 másik asztmás embert és egyikük se volt túlsúlyos, ezért nem tudom eldönteni, hogy igaz lehet, hogy valaki az asztmája miatt hízik el vagy csak ráfogta.


Kíváncsiságból kérdezem.


2022. ápr. 17. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van aki elhizik mas meg nem.

Én is ettem szteroidot először lökésterapiaban(64 mg volt a kezdő dózis) utána inhalatoroztam és nem hiztam meg. Helyette lett középsúlyos depresszióm.

2022. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A szteroid inkább puffaszt. Ettől a kelleténél testesebbnek látszódik valaki, de inkább puffadtnak tűnik, mint akit felfújtak mint egy lufit, nem hájasnak aki elfolyik.
2022. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!