Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Influenza vagy...

Mi lehet ez? Influenza vagy covid?

Figyelt kérdés
Nincs sem lázam sem hőemelkedésem és köhögök meg fáj a vállam a fejem meg a hátam. Tegnap kezdődött házi orvosom meg nem tudtam el érni rendelési idő alatt oda menni meg még elvileg nem lehet.

2022. ápr. 28. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
erre telefonon a háziorvosod se valószínű hogy tudna válaszolni. lehet mind2
2022. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz lehet, nekem is átment ilyen torokfájós kaparós hülyeségbe


Két napig voltam lázas húsvét óta azóta volt égető fájó torokgyulladás szerű ami mostanra átment reszelős csiklandozós megállíthatatlan krákogósba.


Főleg elalváskor zavaró meg éjszaka.

2022. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyik nap 5 szem algopirint vettem be lázra másnap 2 rubofent és annyi, el is múlt.

Meg gyógyszertárból vettem ilyen torokcukorkákat és köptetőt azzal kezelgetem.


Az első durván másfél nap volt a legrosszabb mert legelőször kettő darab Coldrex tablettával próbálkoztam a hőemelkedésre de semmi, meg se mozdította délutánra felment 38.4 re, na akkor egy algopirin, az se csinált semmit.


Estére bevettem kettő algopirint egyszerre, egy óra múlva visszamnet 37.8 ra szóval rádobtam még két szem algopirint éjszaka előtt és úgy bírtam csak elaludni.


Viszont egész délután-este vert a víz csöpögött az arcomról az izzadtság.


Második nap délelőtt , nappal semmi, délután fél 5 körül kezdett megint a hőmelkedés fél hétre megint 38 fok, na akkor be két rubofen és az lenullázta egyből azóta semmi, csak a torokbántalmak.

2022. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg még amit megfigyeltem magamon az a nyugalmi helyzetben is szaporább pulzus volt amíg lázas voltam meg tartott ez az egész. Alapszinten nyugalomban 80-85 a pulzusom, amíg beteg voltam masszívan 100-110 körül volt. 2-3 válaszoló voltam.
2022. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 😊 Ha nem leszek jobban akkor zaklatom tovább az orvost 😊
2022. ápr. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!