Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen lefolyású volt a Covid...

Milyen lefolyású volt a Covid nektek, akik idén kaptátok el?

Figyelt kérdés
Milyen sorrendben jöttek a tünetek, mennyi ideig tartott.

2022. ápr. 29. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rekedtség köhögéssel lázzal. Orrdugulás.

A köhögés egyre rosszabb lett 8-10 hétig is tartott.

2022. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan is hogy láz és hidegrázás felváltva kb 1 hétig, gyengeség érzéssel. Nem tudom hogy ez covid volt e nem készült teszt
2022. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy mi már öregek vagyunk és 4 oltás után, de a feleségem feltehetően az uszodában kapta el, ahová töretlenül és rendszeresen jár. Enyhe hőemelkedése volt, enyhe köhögés és főleg a melléküregek gyulladása. Nyálteszt igazolta a covid-ot, 3-4 hét alatt kijött belőle. Én őutána lettem beteg, még hőemelkedésem sem volt, viszont a fejemben a melléküregek nyálkahártyája volt bedagadva, szerencsére még orrcseppet sem kellett használnom, a hangomon érződött az egész, torkom sem fájt, 3 hét után elmúlt. Viszont egész idő alatt a szokásosnál is jobban fájt a derekam (feltehetően az ileosacrális izület gyulladása miatt).
2022. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus "megfázás" jellegű volt. Jó erős megfázás, viszont nem volt veszélyes, mint pl. a delta.


Első délután melegségérzet és fura közérzet.

Második nap torokfájás. Harmadik nap erős torokfájás. Negyedik nap ez átment náthába, pár napig erős nátha.


Nem tudom, mikor lett vége, mert ekkor már hónapok óta volt hurutos köhögésem, amit az omicron felerősített. De a köhögést leszámítva 1 hétig tartott, addig hőemelkedésem is volt esténként, eleinte 37,5, később 37,2.


Nem volt fáradtság, levertség a betegség alatt sem és nem maradt vissza semmi sem.

2022. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 10 nappal ezelőtt kezdődött, hajnalban arra keltem, ràz a hideg, fájt a far-, comb-, vàdli izmom. Aznap 38.7 volt a lázam, fejem is fájt. Másnap lejjebb ment a láz, 3.napon csak hőemelkedés. Utána 4-5. nap torokfàjàs és utána jött a köhögés. Sok c és d vitamint szedtem, meg ittam làndzsàslevelű útifű szirupot. Két este alig tudtam aludni a köhögéstől,most már szinte teljesen elmúlt. Az elejétől gyenge hasmenés, étvágy nem volt. Majd 8-9 napon kis gyengeség, gyomrom rossz lett. Kb 4-5 napja jobb oldalon hátam , mellkasom néha szurkàl.
2022. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem durván de volt orrdugulàs is. Férjem eleinte szintén fàjlalta a végtagjait. Nála össze-vissza jöttek tünetek. Pl mikor én már köhögtem neki akkor volt hőemelkedése. Elkezdett köhögni , torokfàjàsa nem volt. Most 10. napon nem érez szagokat, ízeket csak tompàn. A gyomra neki is rossz lett.
2022. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem voltam benne.
2022. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!