Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális a magas pulzus melegben?

Normális a magas pulzus melegben?

Figyelt kérdés
Nem bírom a meleget! Egyébként is szoktam idegeskedni, ettől magasabb lesz a pulzusom, de mostanában hogy egyre melegebb van, sűrűn van magas pulzusom! Nyilván ezzel aranyosan a vérnyomásom is csökken, de 90-110 között mozog a pulzusom ilyenkor.

2022. máj. 12. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Normális. Meleged van, lihegsz, felgyorsul a pulzus.
2022. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Én ma zuhanyban éreztem hogy legalább 170, meleg volt és gőz is volt.
2022. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Napközben minden ablakot tarts csukva, ha kint meleg van. Nálam így 26 fok volt, míg másoknál láttam nyitott ablakot.


Amúgy az én szervezetem sem bírja a meleget. Konkrétan klíma nélküli helyen képtelen lennék szellemi munka végzésére.

2022. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem a napokban. A hirtelen jött, fülledt meleg megterheli a szervezetet. Öcsémnek 3 napos fejfájás. Sajnos a klímaváltozás miatt egyre gyakoribb és erősebb lesz az ilyen szélsőségesen és megterhelő időjárás. Öveket becsatolni!
2022. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!