Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalomcsillapítótol fájhat...

Fájdalomcsillapítótol fájhat a hasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok

2 hétig flector fájdalomcsillapítót szedtem a fogam miatt, viszont sokszor éhgyomorra, mert nem tudtam enni amíg nem hatott a gyógyszer.. Ma már nem vettem be gyógyszert illetve tegnap se egész nap, csak reggel hajnalba. A lényeg, hogy kicsit görcsölget a hasam alja és nem érzem, hogy nagy wc-zni kéne, illetve megjönni se fog, mert múlt héten múlt el..

Lehet a gyógyszer miatt ez az egész, vagy az miatt, hogy ma délután már ittam 2 pohár boros kólát, vagy esetleg mert eléggé keveset is eszek mostanában?

21L



2022. máj. 21. 19:10
 1/8 anonim válasza:
91%
Szerintem egyél többet és ha továbbra is rosszul vagy menj el orvoshoz.
2022. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Jelenlég még szeded a gyógyszert, ha igen mennyi ideje, ha nem mikor hagytad abba és mennyi ideig szedted összesen, milyen adagolásban?
2022. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 tasak flector nekem 2 adag volt.. Mindig felet vettem csak be, majdnem 2 hétig szedtem.. De le írtam, hogy utoljára tegnap hajnalba vettem be egy felet és azóta nem
2022. máj. 21. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Konzultálj háziorvosoddal, vsz. NSAID-gastropathiád van (tehát igen, a fájdalomcsillapítótól fáj a hasad) és PPI kezelésed szükséges.
2022. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy milyen kezelésem?
2022. máj. 21. 19:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Alkoholtol nem lesz bajom gondolom, ha ma este iszok
2022. máj. 21. 19:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy hülyén foglamaztam a görcs és a fájás túlzás, inkább csak ilyen nyomás érzést érzek
2022. máj. 21. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Protonpumpa-gátló kezelésed, de ez recepttel hozzáférhető, ezért lenne szükséges háziorvossal konzultálni. Az alkoholfogyasztást a panasz ideje alatt érdemes lehet mellőzni.
2022. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!