Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szaglássérült COVID-károsultak...

Szaglássérült COVID-károsultak, hogy döntitek el, hogy az alsótok, zoknitok, pólótok hordható-e még?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Látvány alapján
Szeretteim, pajtásaim visszajelzése alapján
Programozott rotációs eljárást követek, így nincs jelentősége a ruhadarab testnedvekkel és egyéb szennyező ágensekkel való tényleges terheltségének
Egyéb módon döntök
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nekem komoly maradandó károsodást nem szenvedett a szaglásom, de a büdösnek bizonyos változatait nem, vagy csak gyengén érzem.

De ettől függetlenül: alsót meg zoknit minden nap tisztát veszek, és általában hétköznapokon pólóból is.

Egyébként meg a lakásban élő kutyánk úgyis mindent elkezd gyanúsan szaglászni, ami büdös, szóval ő fel tudja rá hívni a figyelmet. :D

2022. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Naponta cserélem mindegyiket, nem kell hozzá szaglás.
2022. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha szagot nem érzek, órám csak van. Ha régebben vettem fel, mint 24 óra, újat veszek. Nem bonyolult dolgok ezek.
2022. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Férjem velem szagoltatja.
2022. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Naponta fürdök, és pólót alsógatyát zoknit cserélek, úgyhogy nem számít.

Nekem már visszajött a szaglásom teljesen. A legfurább az volt, hogy "nem volt büdös" a szarom :D

2022. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: Mennyi idő után jött vissza?

Nekem 4 nap után már kezdett javulni, és úgy 1 hónap volt, mire - a "büdösség-spektrumot" leszámítva - teljesen visszajött. Viszont még fél év elteltével sem érzek minden büdöset.

2022. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 hétig totál semmiz nem éreztem,.kb 1 hónap alatt szinte teljesen visszajött, viszont még utána 2-3 hónapog néha éreztem egy fura "fantom" szagot random helyeken.
2022. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt sajnálom, hogy neked is elment a szaglásod, de imádom a kérdésed.😄


Én amint rajtunk van valami az akár 30 perc után berakom a szennyesbe.


Nálunk amig nem volt szaglásom egyáltalán ott az volt a kérdés, hogy a babánk bekakilt-e. Általában ilyenkor vagy láttam a viselkedésén vagy a férjemet kértem meg, hogy szagolja meg. Ő szagol, kóstol sok mindent, amennyire ő is érzi. Most sincs normális szaglásom, így majdnem 2 év után, fantommá alakult, így a kaksi, a fingi gyümölcs illatú lett. Szóval, ha valaki körül édes a levegő már távolodok is.😁

2022. aug. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!