Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek fibroadenomaja van az...

Akinek fibroadenomaja van az daganatosnak van titulalva?

Figyelt kérdés
2022. jún. 5. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Jóindulatú daganat.
2022. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem változhat át rosszindulatúvá?
2022. jún. 5. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem, határozottan nem.

Ez csak a köznyelvben van ilyen pongyolán megfogalmazva. (mint sok minden más, és félreértésekhez vezet)

Az orvosi szaknyelv nem használ olyat hogy xy rákos.


Azt mondjuk hogy xy-nak ilyen és ilyen típusú ilyen és ilyen grádusú stádiumú daganat van itt és itt.


A fiboradnoma egy benignus elváltozás. Nem rák, attól hogy szövetszaporulatként daganatként hivatkozhatsz rá.

Relax, ha zavar, kivágják és kész, 5 perc alatt megvan helyi érzéstelenítésben.

2022. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én már eltemettem magam pedig, hogy majd x év múlva akkor én mellrákos leszek emiatt. Köszönöm a segítséged
2022. jún. 5. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Jajj, Isten őrizz, ez tényleg semmi komoly, bőrgyászhoz kérj időpontot ha zavar, de szerintem sebészeten is lekapják ha olyan helyen van, és nem növeli az esélyét bármilyen más daganatnak sem attól hogy van egy vagy több ilyenje az embernek.

Nincs mit ! :)

2022. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mellemben van 😬
2022. jún. 5. 15:58
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha benne van, akkor az sebészet lesz, de továbbra is állítom hogy nem lesz nagy dolog, bár nyilván ez egy érzékenyebb terület, és a vágás mérete is attól függ mekkora az elváltozás, de minden esetre pánikra nincs ok.

Szép napot!

2022. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Képzeljetek, voltam menstruáció után mell uh-n újra és nincs fibroadenomam. :))))
2022. jún. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!