Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha szereplés előtt 1 órával...

Ha szereplés előtt 1 órával egy szem Frontint beveszek, váz segít megelőzni az iszonyú lámpalázam és a remegést?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz bejósolni, nem egyformán reagálnak rá az emberek. Én egy fél Frontintól 10 percen belül elalszom. Ha még sose szedtél, ne vizsga előtt próbáld ki.
2022. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20-60 perc között kezd el hatni, szóval igen, persze az adagon is múlik.
2022. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem c vitamin h csak úgy bekapj belőle..

Orvos írhatja fel .


Honnan van neked ilyen gyógyszered?

2022. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
A lámpalázat megoldja, de szerepelni nem fogsz tudni. Kivéve, ha annyi a szereped, hogy ülsz és bután nézel. Ebben az esetben nem lesz gond.
2022. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, ez nem altató hanem szorongásoldó, nálam már egy babaadagtól is csökken a lámpaláz meg a remegés.
2022. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös hol írtam bármit is az alvásról, altatóról?
2022. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os idéznék: "ha annyi a szereped, hogy ülsz és bután nézel", én vizsgáztam már a legkisebb adaggal és nem ültem bután nézve, a szorongásoldó nem fogja leállítani a fél idegrendszered, amygdalára hat, tehát enyhíti a pánik és/vagy szorongásos állapotokat de ettől függetlenül megfelelő adagolással normálisan tudsz funkcionálni.
2022. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!