Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A limfóma mennyi idő után...

A limfóma mennyi idő után mutat tüneteket?

Figyelt kérdés
2022. jún. 11. 01:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon hamar mutathatott, viszketés egész testen egy tünet és én voltam ezzel a házidokinál, aki kb kinevetett és csak hónapokkal később lett diagnosztizálva a limfóma és azt mondta a doki h pár hónapja alakulhatott ki, mert gyorsan nőtt, agresszív volt.
2022. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es. Rendben.Jobbulast. Vagy már jól vagy?
2022. júl. 24. 00:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Már jól vagyok, teljesen visszahúzódott a daganat.

De azt elfelejtettem leírni, hogy nagyon sokféle limfóma van és azokra is mindenki másképp reagál. Nekem volt tünetem, de valaki másnak nem biztos hogy lettek volna. Vagy lehet, hogyha másik nyirokcsomóim lettek volna rákosak nekem sem lettek volna tüneteim.

2022. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak kemót kaptál 2-es , vagy volt őssejt átültetésed is?

Mióta vagy tünetmentes?

2022. júl. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illetve milyen típusú volt pontosan?
2022. júl. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hodgkin BII, a szívemnél volt 3 csomó, összesen 15 cm.


Németországban kezeltek, ott 2 fajta kemot adnak 4 ciklusban (2BEACOPP-(2ABVD-ebből itthon 6-ot adtak volna, de ez nem olyan hatékony, mint a BEACOPP)).


Sugarat akkor kaptam volna, ha még aktivitást láttak volna a kemok utáni PET-CT-n, őssejt átültetés szóba sem került, amikor rákérdeztem, akkor mondta az onkológus, hogy Németországban csak akkor csinálják, ha a csontokba is átmegy, de azt pet ct-n látták volna.

2022. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az első kemo után abbamaradtak a tüneteim: éjszakai izzadás, teljes test viszketés, fulladásos köhögés, 10 kiló fogyás 3 hónap alatt.


Amúgy május közepén kaptam meg az utolsó kemot.

Pár napja újra előjött a viszketés, köhögés... nagyon remélem, hogy csak beképzelem :D


De már nem félek, ha újra kialakul azt is túl fogom élni, már bátrabban állnék neki újra.


Én jobban bírtam a kemokat, mint a terhességet.

2022. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!