Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki megnyugtatna?

Van itt olyan aki megnyugtatna?

Figyelt kérdés
Orrfolyással,füldugulással mentem el a fül orr gégére.(nem fájt semmim)előtte 2 hete voltam megfázva.Azt hittem huzatot kaptam vagy bármi.De a doktornő fülkürthurutot és akut garatgyulladást állapított meg.Szedem a zinnatot meg a szteroidos orrsprayt.Az orrfolyás teljesen megszűnt,a fülem sem dugul már minden nyelésnél.Viszont a torkomban még van néha olyan fura gombócérzet vagy ha lehajtom a nyakam mintha a tokám nyomná a nyakam vagy hogy mondjam.Dolgozok a hipochondriámon,de kicsit megint motoszkál a fejemben hogy hogy lehet garatgyulladásom ha nem fáj,picit a mandulám körül piroskás de ennyi.Ugye ha valami rossz lenne azt látta volna a doktornő?(kérlek bántó kommenteket ne írjatok)Köszönöm.
2022. jún. 12. 09:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!