Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehetne megnyugtatni egy...

Hogy lehetne megnyugtatni egy hipochonder?

Figyelt kérdés
Sziasztok a barátom nagyon hipochonder és nagyon sokat cigiizunk ez miatt...mindennap nagyon rosszban közérzete és fél hogy gyomor meg vastagbelrakos. De nem tudom neki megmagyarázni hogy nem az ne féljen mert magának produkálja a tüneteket. Egész nap csak ül és azon gondolkodik hogy mi a baja.. de közben semmi nincs vagyis én nagyon remélem. Nem tudom neki elmagyarázni hogy 21 évesen elég kicsi rá az esély hogy bármi ilyen baja legyen.

2017. nov. 5. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Te nem fogod tudni megnyugtatni. Menjen el el kivizsgálásra, és az eredményen karikázza be pirossal, hogy " NEGATÍV". Ha ettől sem nyugszik meg, akkor pszichiáterhez kell menni.
2017. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Volt vérvételen. Minden rendben volt teljesen jók lettek az eredmények. Kb. 1 hétig megnyugodott de megint elkezdte..agyturkaszhoz nem akar elmenni...borzasztó ez.. tudja magáról hogy halálos beteg és nem lehet vele normálisan hulyeskedni se.. társaságban sem figyel ránk így ahogy régen.. majd valahogy megpróbálom rávenni pszichológiara menjen el. Köszönöm a választ.
2017. nov. 5. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!