Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi tehetek a sebbel?

Mi tehetek a sebbel?

Figyelt kérdés
A két farpofám közt keletkezett egy seb szerű akármi,mint egy pattanás,és időközönként kiszokott fakadni és ilyen rózsaszin “viz” jön ki belőle,nem fáj,egyszerűen csak kellemetlen mikor átüt a nadrágon,fertőtleníteni szoktam a sebet minden nap

2022. jún. 21. 06:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
nem fog begyógyulni magától, ez kizárólag műtéttel távolítható el, de plusz minúsz egy hónap az semmi, csak ne évekig húzd, én azt mondanám hogy karácsonyig műttesd ki
2022. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Ez az utobbi 1 honapban jott ki kb,elosszor azthittem hogy pattanás,és ráhagytam,aztán kifakadt,és újra előjött megint,karácsonyig meglesz műtve! fájdalmas? És mutet utani tapasztalatok?
2022. jún. 29. 13:06
 33/36 anonim ***** válasza:
mindenkinek más műtét után, attól függ mekkora, ha nagyobbat vágnak ki akkor nyilván hosszabb a felépülési idő... ülni felejtős kb 1-2 hétig, fájdalmas dolog de kibírható, mert nem varrják össze, hogy tisztuljon a seb... így napi szinten át kell kötni de ez nem vészes. tűrni kell, aztán 1-2 hét után egyre jobb lesz, majd utána már semmit nem fogsz érzékelni belőle, max ha több órát ülsz érezni fogod hogy picit ott érzékenyebb de semmi extra... ami rossz, hogy műtét után is kiújulhat
2022. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Hat akkor semmi haszna a mutetnek kb..
2022. jún. 29. 17:36
 35/36 anonim ***** válasza:
de igen, mert ha marad, akkor egy idő után nem fog mindig kifakadni és egyre nagyobb, fájdalmasabb, kényelmetlenebb lesz
2022. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Kinyomjam majd vagy szurjam ki?
2022. jún. 30. 07:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!